Grupa: Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, parzysty RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b


Wykład, Tyg. 12-15 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI
22, 05, 29, 05, 05, 06, 12, 06 2017


Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, KRYCZKA Anna mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b



Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU,202AU)B

Laboratorium, parzysty RYSUNEK TECHNICZNY, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Wykład, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a




W
T
O
R
E
K

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB., SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, 15:20-17:35, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, SZCZEPAŃSKI Władysław prof. zw. dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA



projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, SIUDA Maciej mgr inż. arch., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.- URBANISTYCZNE 2, BISKUP Kamil mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B







Laboratorium, 15:00-17:10, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, JURUŚ JAGODA mgr inż. arch., PIĄTEK Tomasz mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b






projekt, 15:00-18:00, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b


Ś
R
O
D
A

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 1, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

projekt, tydzień FIZYKA BUDOWLI, TELEJKO MAREK dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŚLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b





Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty GEOMETRIA WYKREŚLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŚLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b

Laboratorium, 13:30-15:50, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b





Laboratorium, 11:40-14:00, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY I MALARSTWO, KOZUB Waldemar dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC




C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy Zb. prof. dr hab.inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 3, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOCJOLOGIA MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty ANTROPOLOGIA KULTURY WSI I MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty MECHANIKA BUDOWLI 1, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŚk, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST 1, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Laboratorium, tydzień GEOMETRIA WYKREŚLNA 2, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L03_b



Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 1, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU
L01_b

Laboratorium, 09:00-11:40, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 2, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU
L02_b


Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 1, SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU




P
T

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L02_a
(201AU, 202AU)B

projekt, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L01_a
201AUA

projekt, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a
202AUC

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 202AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI
202GIB






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17