Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, nieparzyste Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, GONTARSKI Dariusz dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, Tyg. 1-13 KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., NOCUŃ Marek mgr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, Tyg. 1-4 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a

Laboratorium, nieparzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

Laboratorium, parzyste Systemy teleinformatyczne w transporcie, CHABA Rafał mgr inż., 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a


projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ANTOSZEWSKI Bogdan prof. dr hab.inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, RADEK Norbert dr hab. inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, parzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Laboratorium, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L01_a
101AA

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

projekt, nieparzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 103HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste PRACA PRZEJŚCIOWA, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b




Wykład, Tyg. 1-13 Obrabiarki specjalizowane II, BŁASIAK Sławomir dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, parzyste Projekt. i eksploat. urządz. mechatron., TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A L02_a
101AB

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a






projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, GRABAS Bogusław dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a
L0_3 LiS






W
T
O
R
E
K

projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_b

projekt, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, parzyste Global logistics, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b


Wykład, tydzień SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, parzyste Ergonomia w transporcie, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, parzyste Global logistics, TOFIL Szymon mgr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b



Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 Systemy transportowe, JAŚKIEWICZ Marek dr hab.inż., prof.PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
Uzupeenienie efektów ksztaecenia



Wykład, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, MOLA Renata dr hab.inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

projekt, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŚk, 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L01_b





Ś
R
O
D
A

Wykład, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĄCE POŁĄCZEŃ SPAWANYCH, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, nieparzyste PRZEWOZY SPECJALISTYCZ. W TRANSP. DROG., ZUSKA Andrzej dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, Tyg. 1-13 AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Laboratorium, nieparzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L0_2 LIS

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a
L03

Laboratorium, nieparzyste TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., prof. PŚk, 2.14HC, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŚk, 205HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 Systemy transportowe, GRABSKI Paweł mgr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia


Ćwiczenia, nieparzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM
L01_b

Wykład, nieparzyste KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., KONIECZNY Marek dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Wykład, tydzień Diagnostyka i sterow. silników spalin., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste Metody probablistyczne w transporcie, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, parzyste WPROWADZENIE DO TECHNIKI EKSPERYMENTU, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Ćwiczenia, parzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Ćwiczenia, parzyste Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU


Wykład, Tyg. 2-4, 6-12 Samochodowe silniki spalinowe, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia



Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

Laboratorium, Tyg. 4-18 MECHANIKA DOŚWIADCZALNA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, PAŁA Robert mgr inż., 4HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02+cz#ya L04





C
Z
W
A
R
T
E
K

projekt, nieparzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_b

projekt, nieparzyste Obrabiarki specjalizowane II, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, parzyste Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, SĘK Piotr dr inż., 103CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_b

Wykład, Tyg. 1-10 PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodność systemów, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, nieparzyste Mechanika stosowana, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Wykład, parzyste TECHNOLOGIA SPAWANIA LASEROW. I PLAZMOW., KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE POMIARY WIELKOŚCI GEOMETR., Świderski Jacek mgr inż., 8aHB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 Samochodowe silniki spalinowe, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
Uzupeenienie efektów ksztaecenia

Wykład, Tyg. 1-11 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia


Wykład, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste CAD/CAM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW

Ćwiczenia, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 4.23B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

projekt, nieparzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia



Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS
L01_c

projekt, tydzień Wirtualne prototypowanie masz. i urządeń, WOŚ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

projekt, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

Laboratorium, nieparzyste Teoria sterowania, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L03_c

Laboratorium, parzyste SZYBKIE PROTOTYPOWANIE W BUDOWIE MASZYN, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L05_a
12KWWA

Wykład, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A



Ćwiczenia, parzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02_c

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Wykład, Tyg. 1-13 METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS


Wykład, Tyg. 12-15 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia



P
I
ą
T
E
K

Wykład, nieparzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Ćwiczenia, nieparzyste Zrównoważony rozw. transp. w aglom. miej, SKROBACKI Zbigniew dr inż., 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS

Laboratorium, nieparzyste METALURGIA SPAWANIA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, nieparzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Laboratorium, nieparzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Diagnostyka i sterow. silników spalin., WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

projekt, nieparzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b




Laboratorium, nieparzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L02_b

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, ZUSKA Andrzej dr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

Laboratorium, parzyste TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, BORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
L01

Laboratorium, nieparzyste EKSPERTYZA MATERIAŁOWA, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, SZUMSKA Emilia mgr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L01_a
L01

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02 LIS

projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

projekt, parzyste Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, nieparzyste Biomechanika obrażeń w zderz. pojazdów, FREJ Damian, 10MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Laboratorium, tydzień KSZTAŁTOWANIE STR. I WŁAS. MAT. INŻYN., Bańkowski Damian Mgr inż., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L04_b

Laboratorium, tydzień Bezpieczeństwo transportu drogowego, GRABSKI Paweł mgr inż., 9MDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L04_a

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 208CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A
L01_b

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOM. PROJ. PROC. SPAWALN., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Laboratorium, parzyste Ergonomia w transporcie, WARIANEK Michał mgr inż., 32DDąbrowa, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T L03_a




projekt, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12KWW
L03_b

projekt, tydzień PRACA PRZEJŚCIOWA, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU
L02_b

projekt, parzyste CAMD/CAMS, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM

Wykład, nieparzyste Zarządzanie eksploat. maszyn i urządzeń, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, tydzień Teoria sterowania, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, parzyste Bezpieczna eksploatacja maszyn, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU

Wykład, parzyste Bezpieczna ekspl. inst. i urz. technicz., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 12EMU






projekt, tydzień AUTOMATYZAC. I ROBOTYZAC. PROC. TECHNOL., NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M L06_a
12KWWB

projekt, parzyste PROJEKT. KONSTRUK. SPAW., ZGRZEW. I LUT., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 M 11IMM







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19