Grupa: Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, tydzień MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 1.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Termiczne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, Zowczak Włodzimierz Dr hab.inż, 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Termiczne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, Zowczak Włodzimierz Dr hab.inż, 106CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, Tyg. 1-16 Obróbka laserowa i plazmowa, GRABAS Bogusław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP



Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, parzysty MECHANIKA OŚR. CIĄGŁYCH I MECH.CIAŁA ST., NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI


Wykład, Tyg. 1-16 Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI



W
T
O
R
E
K

Laboratorium, Tyg. 1-16 Strukturalne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1-16 Strukturalne aspekty obróbki laserowej i plazmowej, DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 4.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, parzysty PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM


Wykład, Tyg. 1-16 Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, tydzień NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 1.16B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, KOZIOR Tomasz mgr inż., 107HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1-13 PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Projektowanie amunicji i zapalników, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI




Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Laboratorium, parzysty OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, Dudek Dominik dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, parzysty NARZĘDZIA DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW






Laboratorium, parzysty Mechanika lotu, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŚk, 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI




Ś
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGAD.OBRÓBKI UBYTKOWEJ, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1-16 Wybrane zagadnienia inżynierii powierzchni, ŻÓRAWSKI W.Dr hab.inż.Prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, parzysty TERMODYNAMIKA II, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 5.21B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PRZYRZĄDY I UCHWYTY OBRÓBKOWE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, Tyg. 1-8 METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 1.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, Tyg. 1-16 Projektowanie amunicji i zapalników, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

projekt, tydzień NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 104HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW


Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SPIEKI I KOMPOZYTY, Bańkowski Damian mgr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, parzysty STRUKTURA I WŁASNOŚCI ODLEWÓW, MOLA Renata dr inż., 106HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, tydzień PROGRAMOW. OBRAB. CNC I CENTRÓW OBRÓBK., MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŚk, 109HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, tydzień METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH, ROKACH Igor dr hab.prof.PŚk, 2.06B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP





Laboratorium, Tyg. 1-16 Wybrane zagadnienia inżynierii powierzchni, MULCZYK K. Mgr inż., Studencka1, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Ćwiczenia, parzysty Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, GRZYB Marta mgr inż., 2.08B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI




C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1-16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, Tyg. 1-13 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKA EROZYJNA, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, Dudek Dominik dr inż., 102HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Laboratorium, parzysty MATERIAŁY NARZĘDZIOWE, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

Wykład, Tyg. 1-16 Obróbka laserowa i plazmowa, GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP


Laboratorium, parzysty TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, BOLANOWSKI Paweł mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Fizyka laserów i generowanie energii promienistej, MUCHA Zygmunt dr hab. prof.PŚk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 TECHNOLOGIA SPAWALNICTWA, BOLANOWSKI Paweł mgr inż., 2HB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

projekt, parzysty Systemy mechatroniczne w uzbrojeniu, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, parzysty Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 105aB, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M KWTLiP, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI




projekt, parzysty Budowa i sterowanie bezzałogowymi aparatami latającymi, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 3.14B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI





P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Balistyka końcowa, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 OBRÓBKI POWIERZCHNIOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM

Wykład, parzysty OBRÓBKA EROZYJNA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty OBRÓBKA WYKOŃCZENIOWA, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŚk, 5.12B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 11KWW

Wykład, parzysty SPIEKI I KOMPOZYTY, KONIECZNY Marek Dr hab.inż, 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM




projekt, parzysty Balistyka końcowa, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 4.15B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI

Ćwiczenia, parzysty Analytical mechanics, BĄKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M UTI





Laboratorium, parzysty PRZEMIANY FAZOWE I PODST. OBR. CIEPLN., BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 5.05B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/1 M 12IMM






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17