Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B


Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A






Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15






W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7-9, 11, 13, 15, 17 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

projekt, nieparzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, nieparzyste Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A




projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, parzyste Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A






Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B




Ś
R
O
D
A

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, SIWOŃ Cezary dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B




Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12


Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuś Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

Wykład, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B



Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A


Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B




P
I
ą
T
E
K

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŚNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman dr hab. inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A




Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I






Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuś Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14








Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18