Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14


Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B


W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7-9, 11, 13, 15, 17 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A





projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14




Œ
R

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B



C
Z
W

Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Wykład, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I


Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A



P
T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18