Grupa: Stacjonarne I stopnia

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste Budowa, dynamika i ster. obiek. latajšc., STEFAŃSKI Konrad dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA 1, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, tydzień Elektrownie konwencjonalne, Gębczyk Katarzyna mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK
201GKA

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste Metrologia 1, Serwicki Teodor mgr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

projekt, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L03_b

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Sebastian mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

projekt, nieparzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŒGiE, ŻYGADŁO Maria prof.dr hab.inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L02_a
401ZWB

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, nieparzyste GOSPODARKA OSADAMI ŒCIEKOWYMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L04_a
402SIB

projekt, nieparzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a

projekt, nieparzyste KANALIZACJA 2, BĽBA Katarzyna mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L08_a
404KNB

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, parzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW
L01_b

projekt, parzyste KANALIZACJA 2, BĽBA Katarzyna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, nieparzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, nieparzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŒGiE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L04_a
402SIB

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L03_b

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, nieparzyste OGRZEWNICTWO, KOTRYS-DZIAŁAK, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW
L01_b

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

projekt, tydzień Działania wizualne 3D - rzeŸba, SULIGA Piotr mgr, 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
301PIB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

projekt, parzyste Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

projekt, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŒGiE, KULICZKOWSKI Andrzej prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L03_a
402SIA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a
103MB

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĽDZANIA FINANSAMI, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŒk, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste Urzšdzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

projekt, parzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 4-5, 7-10, 12-15 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, Bucki Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_b

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, nieparzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L01_b

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
301PIA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, nieparzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 5.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Laboratorium, tydzień Systemy pomiarowe, Serwicki Teodor mgr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L02_a
4ND11B

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
301PIB

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Wykład, nieparzyste BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, PACANOWSKI Jarosław dr inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, nieparzyste PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, tydzień RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, tydzień Energetyka geotermalna i pompy ciepła, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6-13 HISTORIA GOSPODARCZA, GŁÓWKA Jan dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyd. 5 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, Tyg. 5, 10, 14 POMPY CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE 1, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ
5godz. wykeadu Termin zajec do ustalenia z prowadzacym

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Tyd. 7 BIEDA Agnieszka dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 404KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN
REZERWACJA - OD GODZ. 18

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

projekt, nieparzyste Praca dyplomowa, RADEK Norbert dr hab. inż. pro, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a
103AA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, nieparzyste Układy sterowania maszyn i urzšdzeń, TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

projekt, nieparzyste GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
401PIB

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, tydzień Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów II, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L09_a
405KNA

projekt, tydzień KANALIZACJA 2, BĽBA Katarzyna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW
L01_b

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, parzyste Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, parzyste GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a

projekt, parzyste Zarys budowy broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, 08:15-09:45, Tyg. 8, 10, 12, 14 GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
Grupa wyrównawcza

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, KURP Piotr dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, nieparzyste HISTORIA BUDOWY MIAST 2, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, nieparzyste METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, Tyg. 1-7 Systemy pomiarowe, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, RADEK Norbert dr hab. inż. pro, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 1, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, tydzień ELEKTROTECHNIKA, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, tydzień Urzšdzenia i systemy automatyki, KAZAŁA Robert dr inż., 2.15HD, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Mechanika techniczna I, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, tydzień PRAWO GEODEZYJNE I GOSPODARKI NIRUCHOM., CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, tydzień Ekologiczne aspekty w energetyce, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Wykład, tydzień MINERALOGIA, SALWA Sylwester dr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, tydzień Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste Metrologia I, ADAMCZAK Stanisław prof. dr ha, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, parzyste FINANCE AND BANKING, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH-URB.3, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste CHEMIA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Wykład, parzyste GOSPODARKA OSADAMI ŒCIEKOWYMI, DAŃCZUK Magdalena dr inż., LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 402SI

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a
103AB

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, MULCZYK K. mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L03_a
42TSA

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-10, 12-15 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KACPERCZYK Nina mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, tydzień Pojazdy samochodowe II, SZUMSKA Emilia mgr inż., 12MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień Teoria obwodów 3, DETKA Małgorzata dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień Systemy pomiarowe, GINTER MARIUSZ dr inż., 2.12DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L01_a
4ND11A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Podstawy elektroniki 2, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
303KNA

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, parzyste Automat. ukł. obserwacyj. i œledzšcych, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, parzyste TERMODYNAMIKA, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste FIZYKA, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŒCI MATERIAŁÓW, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY ENERGETYKI SŁONECZNEJ, KUNICKI Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MIGUS Piotr dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., NOWAK Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, tydzień Mechanika techniczna I, KYZIOŁ Jan dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyd. 2 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Ćwiczenia, parzyste PRZEGLĽD RODZAJÓW BUDOWLI I KONSTR.INŻ, ZABOREK Radosław mgr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
301PIA

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, Bucki Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_b

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
203GKB

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SZANIEC Waldemar dr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
203GKA Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a
301PIB

Laboratorium, parzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŒCI MATERIAŁÓW, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, nieparzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, GIL Marcin mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a

projekt, parzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA


Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, KARGUL Marcin mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L03_a
42TSA

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a
103AB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, MULCZYK K. mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L04_a
42TSB

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB LO8_c

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, nieparzyste METROLOGIA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, SZMIDT Piotr Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 4.28D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WOJNIAK Marta mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1
zajecia wyrownawcze

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień Technika œwietlna, DELĽG Mariusz mgr inż., 2.26DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
403KNA

Laboratorium, parzyste Automatyzacja w systemach CAD, Łaganowska Małgorzata Mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, DETKA Marcin dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L02_a
41LiSB

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a
103AA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L06_a
103MB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, LACHOWSKI Jan dr, 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, SIEDLECKA Monika mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień EKSPLOATACJA TECHNICZNA POJAZDÓW SAMOCH., GRABSKI Paweł mgr inż., 9MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KBA L10_c

Laboratorium, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień CHEMIA SANITARNA, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, SIKORA Aleksandra dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

Laboratorium, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, DELĽG Mariusz mgr inż., 2.26DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
402PIA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, parzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste FIZYKA, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-5, 7-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Seminarium, nieparzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ADAMCZAK Stanisław prof. dr ha, 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., 5.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L09_a
4ID15A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, LIS Zbigniew dr inż., SENDER Zbigniew dr inż., 3.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

projekt, nieparzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, tydzień Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów II, BACHARZ Magdalena dr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
303KNA

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GIL Marcin mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
404KNA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a
102AB

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĽDZANIA FINANSAMI, MIŁEK Dorota dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIPIEC Sebastian mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, parzyste GOSPODARKA OSADAMI ŒCIEKOWYMI, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L03_a
402SIA

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, MRUGAŁA Justyna dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12

projekt, parzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a
302AUA

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, JASZTAL Milena mgr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, tydzień Energetyka odnawialna, Grškowski Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., NOWAK Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, parzyste Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, parzyste PRZEGLĽD RODZAJÓW BUDOWLI I KONSTR.INŻ, ZABOREK Radosław mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Wykład, nieparzyste OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 404KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN

Wykład, tydzień RACHUNKOWOŒĆ, PIĽTEK Edyta dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, parzyste PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302


Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste Defektoskopia, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, nieparzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, Tyg. 1, 3-6 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień Elementy wykonawcze automatyki, ŁASKI Paweł dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, MIGUS Piotr dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień CHEMIA SANITARNA, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., WONIAK Magdalena dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, tydzień Podstawy procesów konwersji energii, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, tydzień UTRZYMANIE DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień TEKTONIKA, SALWA Sylwester dr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, tydzień HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste Automat. ukł. obserwacyj. i œledzšcych, KRZYSZTOFIK IZABELA Dr hab. in, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, RADEK Norbert dr hab. inż. pro, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste MIKROSKOPIA OPTYCZNA I ELEKTRONOWA, MOLA Renata Dr hab.inż., 105HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, WALCZYK Anna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste Układy sterowania maszyn i urzšdzeń, TAKOSOGLU Jakub dr, 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Wykład, parzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste BIOPALIWA I PALIWA ALTERNATYWNE, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste Przedmiot humanistyczny, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, Tyd. 4 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 7-18 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU
204BUA

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Ćwiczenia, Tyd. 3 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 4-12 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 8-15 Podstawy działań wizualnych, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Wykład, nieparzyste PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., CEDRO Leszek Dr hab.inż. prof., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste ETYKA ZAWODOWA, SZTORC Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste SEDIMENTARY GEOLOGY, TRELA Wiesław dr hab., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MIGUS Piotr dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-12 PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, tydzień Sieci komputerowe, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12

Wykład, tydzień RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŒk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień DYNAMIKA SAMOCHODU, STAŃCZYK Tomasz prof. dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, tydzień Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień Energetyka odnawialna i ochrona œrodowis, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Wykład, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 404KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN

Wykład, tydzień OBRÓBKA UBYTKOWA, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Wykład, tydzień Inżynieria programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Wykład, parzyste PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, parzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, parzyste Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste CHEMIA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Wykład, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, MIGUS Piotr dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, nieparzyste METODY NUMERYCZNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, nieparzyste Historia architektury powszechnej, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, tydzień PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, KURP Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, tydzień Metrologia 1, KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Wykład, tydzień GEOCHEMIA, TRELA Wiesław dr hab., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, tydzień GEOMATYKA, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, tydzień INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 2, 8, 10 POMPY CIEPŁA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
pierwsze zajecia 09.10.2017 pozostale terminy do ustalenia

Wykład, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, parzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, parzyste Bezpieczeństwo systemów i inst. przem., DEPCZYŃSKI Wojciech dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste Historia sztuki, architektury i wzornic., DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste Technologia maszyn energetycznych, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, GIL Marcin mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
302PIB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 6-10 PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS
grupa wyrównawcza

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
203GKB Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
302PIA

Laboratorium, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A


projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia 1, Serwicki Teodor mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, nieparzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, nieparzyste Gospodarka elektroenergetyczna, KaŸmierczyk Agata dr inż., STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, nieparzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
201IuA

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., NOWAK Joanna mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, KYZIOŁ Jan dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, Tyd. 8 CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ
zajecia za09.XI

projekt, 14:00-15:30, nieparzyste BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a

projekt, 13:30-16:05, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I



Laboratorium, 08:00-10:20, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L02_b

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B


Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, GORZAŁCZANY Marian prof. dr hab. inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a
4ID12B

Laboratorium, nieparzyste Urzšdzenia i systemy automatyki, Stršczyński Paweł mgr inż., 4.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, 13:00-15:20, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 3, KOZUB Waldemar dr hab., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN




Laboratorium, 10:30-12:50, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 3, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L02_b

Laboratorium, 10:30-12:50, tydzień TECHNIKI KOMPUTEROWE W PROJEKTOWANIU 2, CHYB Angelika mrg inż. arch., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

Seminarium, 13:30-14:15, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, LINEK Małgorzata dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŒWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŒk., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ADAMCZAK Stanisław prof. dr ha, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L01_a

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŒk, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L02_a
4ED11B

Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A

Wykład, parzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, 15:20-17:55, Tyg. 11-15 Komputerowy zapis konstrukcji, MOLASY Robert dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS
grupa wyrównawcza



Seminarium, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A


projekt, 14:00-18:00, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., HECIAK Jakub dr inż. arch., Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., PIOTROWICZ Dariusz dr inż.arch., PROSKURYAKOV Viktor prof dr ha, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L02_b




Wykład, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Rezerwacja, Tyd. 16 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
Uwaga! 15 stycznia 2018 r. - jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupami.



W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste Sieci zintegrowane, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12

Wykład, nieparzyste FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, nieparzyste Systemy naprowadz. obiektów latajšcych, KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, nieparzyste Œrodki indywidualnej ochrony, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Wykład, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, nieparzyste EKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień SPAWALNICTWO, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, STĘPIEŃ Jan prof dr hab. inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień Technologia maszyn energetycznych, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, parzyste Inżyniera materiałowa, JANION Romuald dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, parzyste FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste Budowa, dynamika i ster. obiek. latajšc., KORUBA Zbigniew prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

Wykład, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŒk., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste MARKETING, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, nieparzyste Matematyka 3, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Ćwiczenia, nieparzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŒĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KYZIOŁ Jan dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, nieparzyste TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień TOWAROZNAWSTWO, SĘK Andrzej dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste Inżyniera materiałowa, JANION Romuald dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
201GKA

projekt, nieparzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

projekt, nieparzyste POMPY CIEPŁA, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L10_a
405KNB

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11

projekt, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13

projekt, tydzień PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, tydzień WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru- GRUPA D

projekt, tydzień Budowa, dynamika i ster. obiek. latajšc., NOCOŃ Łukasz Dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
402PIA

projekt, parzyste DRGANIA I HAŁAS, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, parzyste GOSPODARKA OSADAMI ŒCIEKOWYMI, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L01_a
401ZWA

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK
5 godzin

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŒLIK Wiktor dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a

Wykład, nieparzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, nieparzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĽDZANIA FINANSAMI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste KANALIZACJA 2, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, nieparzyste EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, nieparzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7-9, 11, 13, 15, 17 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 1-2, 4-10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień Grupa powtarzajšca - Ekonomika i kosztorysowanie, TELEJKO MAREK dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, tydzień Teoria obwodów 3, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E

Wykład, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, parzyste REMEDIACJA ŒRODOWISKA WODNO-GRUNTOWEGO, GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Wykład, parzyste MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, MADEJ Monika dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste Termodynamika I, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, parzyste Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, LACHOWSKI Jan dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, Tyd. 3 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 11, 13, 15, 17 STRUCTURE MAT. BEHAVIOR U SERVICE LOAD, WCIŒLIK Wiktor dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a

Wykład, Tyd. 15 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, nieparzyste RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, STĘPIEŃ Marcin dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

projekt, nieparzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a
102GKB

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, GIL Marcin mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a
303KNB

projekt, parzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a
102GKA

projekt, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 8-15 PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T
grupa wyrównawcza

Laboratorium, nieparzyste Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, MOCHOCKA Sylwia mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STĽPÓR Paweł dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

Laboratorium, nieparzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŒCI MATERIAŁÓW, LACHOWSKI Jan dr, 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L02_a
41LiSB

Laboratorium, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, nieparzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, Łaganowska Małgorzata Mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień Metody optymalizacji, Strzšbala Paweł mgr inż, 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

Laboratorium, tydzień CHEMIA SANITARNA, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
101B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, tydzień MINERALOGIA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a
PIG-PIB ul Zgoda 21

Laboratorium, tydzień Programowanie komputerów 2, Stršczyński Paweł mgr inż., 2.15HD, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
202GKB Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, parzyste Paliwa konwenc. i altern. stos. w trans., Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L02_a
41LiSB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA I HYDROLOGIA, BĽK Łukasz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, ZMARZŁY Paweł dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L01_a
41LiSA

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Wykład, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 404KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN

Wykład, nieparzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, nieparzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, nieparzyste CAD/CAM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste Electronic elements, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.29D, Erasmus WEAiI

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-4, 7-8, 10-11, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-8 RYSUNEK TECHNICZNY, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, tydzień NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, tydzień CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, tydzień FIZYKA 1, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, tydzień OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., DAŃCZUK Magdalena dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, tydzień Elektroenergetyczna automatyka zabezp., Paduszyński Kamil mgr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Wykład, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, KUNDERA Czesław prof.dr hab.inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Wykład, tydzień Technika œwietlna, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień Komputerowa symulacja układów dynamicz., WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień Elektrownie konwencjonalne, Strzelczyk Franciszek Prof. dr hab. inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N 4ND11

Wykład, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE I, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY 1, KOZUB Waldemar dr hab., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK
UWAGA! 24.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 105aB w bud. "B" !!!

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, parzyste Przedmiot HES III, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Wykład, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, parzyste UKŁADY CHŁODNICZE I KLIMATYZACYJNE, ORZECHOWSKI Tadeusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 402SI

Wykład, parzyste Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, parzyste BADANIA NIENISZCZĽCE, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste TEORIA I ZASADY PROJ. ARCH.-URB., SERUGA Wacław prof. dr hab. inż. arch., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, Tyg. 9-18 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, nieparzyste PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, nieparzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
202GKA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK EKONOMIA, 3.11C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L04_b

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzyste Obróbki wykończeniowe, Dudek Dominik dr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, parzyste BADANIA NIENISZCZĽCE, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
201GKA

Laboratorium, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, parzyste FIZYKA, PŁAZA Mirosław dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste CHEMIA, WIDŁAK Małgorzata dr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, Tyg. 2-4, 6-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L04_a
102B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
401PIB

projekt, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
202GKA

projekt, nieparzyste GEOMECHANIKA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a
PIG-PIB ul zgoda 21

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

projekt, nieparzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, PAŁA Robert mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L08_c

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a

projekt, tydzień Grafika inż. z element. rys. techniczn., PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

projekt, tydzień Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP
L03_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, GŁOWIENKA EWA dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
401PIA

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15

projekt, parzyste GEOCHEMIA, TRELA Wiesław dr hab., Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a
PIG-PIB ul Zgoda 21

projekt, parzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.24D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, OTWINOWSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, parzyste Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, Tyg. 9, 11, 13, 15, 17 GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A
Grupa wyrównawcza

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STĽPÓR Paweł dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W TECHNICE, SZMIDT Artur dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, nieparzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste RENEWABLE ENERGY, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo pracy i ergonomia, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I

Wykład, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, ANDRUSZKO Lubow dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, tydzień Teoria obwodów 1, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, Tyg. 2, 4 SZKOLENIE BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, SZMIDT Artur dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŒK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste OGRZEWNICTWO, ORMAN Łukasz dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, Tyg. 5, 10, 15 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, Tyg. 1-10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień Grafika komputerowa, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13


Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, MAKRENEK Medard dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodnoœć w energetyce, Gębczyk Katarzyna mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, nieparzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA 1, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień TOWAROZNAWSTWO, SĘK Andrzej dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, parzyste Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA 1, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15

Ćwiczenia, parzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

projekt, nieparzyste Projekt. spec. I - projektow. mebla, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
202GKB

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HECIAK Jakub dr inż. arch., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a
302AUA

projekt, tydzień PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401
301A (4/1 T - 24h)

projekt, tydzień INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĽDZANIA FINANSAMI, STADNICKI Jerzy prof.dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, parzyste Praca dyplomowa, GONTARSKI Dariusz dr inż., Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS

projekt, parzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
L11_c

projekt, parzyste SEMINARIUM DYPLOMOWE WIŒGiE, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L01_a
401ZWA

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c

projekt, parzyste Systemy naprowadz. obiektów latajšcych, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KYZIOŁ Jan dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MIGUS Piotr dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201
201A

Ćwiczenia, tydzień FIZYKA, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU

Ćwiczenia, parzyste Inżyniera materiałowa, JANION Romuald dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, MADEJ Monika dr hab. inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, Tyd. 8 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201
21.11.2017

Ćwiczenia, Tyd. 10 Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11
rez 5.12

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, nieparzyste Technologia maszyn energetycznych, Gębczyk Katarzyna mgr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, STĘPIEŃ Marcin dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12

Ćwiczenia, parzyste Podstawy procesów konwersji energii, Psuj Krzysztof mgr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, parzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Ćwiczenia, parzyste URZĽDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste PRZEGLĽD RODZAJÓW BUDOWLI I KONSTR.INŻ, ZABOREK Radosław mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Ćwiczenia, parzyste Œrodki indywidualnej ochrony, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Ćwiczenia, Tyd. 3 RACHUNKOWOŒĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
17.10.2017

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Ćwiczenia, Tyd. 12 PODSTAWY EKONOMII, JASZTAL Milena mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

projekt, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
201GKB

projekt, nieparzyste Programowanie w języku C 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

projekt, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZENNE, HAJDOROWICZ Artur mgr inż. arch., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L01_a
301AUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste KLUCZOWE PROBLEMY ZARZĽDZANIA FINANSAMI, BANASIK Tomasz dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a
303KNA

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
202GKB

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B


projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GRANEK Grzegorz mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L10_a
405KNB

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
403KNA

projekt, tydzień KANALIZACJA 2, BĽBA Katarzyna mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L03_b

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05_b

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

projekt, parzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, PAŁA Robert mgr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BD L06_c

projekt, parzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a
1ND11A

projekt, parzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, nieparzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, nieparzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L01_a
101IA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Sieci zintegrowane, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK EKONOMIA, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, tydzień TEKTONIKA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a
PIG-PIB ul. zgoda 21

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, tydzień Inżynieria programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, PLIŻGA Dorota mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA II, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

Laboratorium, parzyste Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., MULCZYK K. mgr, 8CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste Elektronika, WIRASZKA Dorota dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N L01_a
1ND11A

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, parzyste GEODEZJA I FOTOGRAMETRIA, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, Tyg. 4-13 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
odrabaianie zaj#c z tygodnia 10

Wykład, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, nieparzyste FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, nieparzyste Zasady użytkowania broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Wykład, nieparzyste Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Wykład, nieparzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KOZŁOWSKI Tomasz prof. dr hab.inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, Tyg. 1-2, 4, 7-8, 10-11, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień PROPEDEUTYKA AUTOMATYKI, STAMIROWSKI Jerzy dr hab. inż. prof.PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, tydzień Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 2, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, RÓŻOWICZ Antoni dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień GEOMECHANIKA, SALWA Sylwester dr, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI
PIG- PIB ul Zgoda 21

Wykład, tydzień URZĽDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO, FRANKOWSKI Jerzy dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień OBRÓBKA SKRAWANIEM, MIKO Edward dr hab.inż.prof.PŒk, 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, tydzień Energoelektronika, KARYŒ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, parzyste Projektowanie mechatroniczne, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, parzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, TRĽMPCZYŃSKI Wiesław prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, parzyste MATERIAŁY BUDOWLANE, RUSIN Zbigniew prof dr hab inż, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, parzyste Opakowania w systemach logistycznych, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, parzyste INWENTARYZACJA POWYKONAWCZA BUD I LOKALI, GRZYBAŁA Jacek mgr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 403KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 404KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 405KN
UWAGA! 24.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 105aB w bud. "B" !!!

Wykład, parzyste Zarys budowy broni i amunicji, GAPIŃSKI Daniel dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, Tyg. 8-18 Systemy pomiarowe, GINTER MARIUSZ dr inż., KUŒMIERZ Józef dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

Laboratorium, nieparzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T
L01_b

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
302PIB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MECHANIKI KOMPUTEROWEJ, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień Techniki wytwarzania / Techn. of prod., Bucki Tomasz mgr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, KAPUSTA Łukasz mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a
202GKB

Laboratorium, tydzień Telekomunikacja analogowa i cyfrowa 2, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.32C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., SPYCHAŁ Edyta dr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
101AUB

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
202GKA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

Laboratorium, parzyste PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, PAWELEC Katarzyna Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, Tyg. 2-4, 7-9 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Laboratorium, Tyg. 1-5 Metaloznawstwo II, CIEŒLIK Michał mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, BOREK Kamil mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a
303KNB

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, SEMANIAK Piotr mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
203GKA

Laboratorium, tydzień Gospodarka elektroenergetyczna, SZYMONIAK TADEUSZ mgr inż., 1.18DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., SPYCHAŁ Edyta dr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
102AUA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, ZABRZESKA GĽSIOREK Barbara mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
201GKB

Laboratorium, parzyste Bazy danych 1, Wieczorek Karol mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, parzyste UTRZYMANIE DRÓG, RAMIĽCZEK Piotr mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c

Laboratorium, Tyg. 2-4, 7-9 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A



projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, 12:10-14:25, nieparzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, LATOSIŃSKA Jolanta dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

Laboratorium, 11:40-13:50, tydzień ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ, KOZUB Waldemar dr hab., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L03_a
302AUA

Laboratorium, 11:40-13:50, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
102AUB

Laboratorium, 11:40-14:15, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI



Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Laboratorium, 09:50-12:05, nieparzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

Laboratorium, 09:50-12:05, parzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WONIAK Magdalena dr, 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

Seminarium, 13:30-14:15, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a
4ID12A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, KARYŒ Sławomir dr hab inż., RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 N L02_a

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Laboratorium, 15:20-17:40, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
101AUA


Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JURECKI Rafał Dr hab.in., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L07_a
4ID14A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., 5.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a
4ID14B

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŒk, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, HECIAK Jakub dr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b

Laboratorium, 14:00-16:15, tydzień ELEMENTY KOMPOZYCJI PLASTYCZNEJ, KOZUB Waldemar dr hab., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB,

Laboratorium, 15:10-16:40, tydzień JĘZYK OBCY, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1
zajecia wyrownawcze

Laboratorium, 13:30-16:05, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 101HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA




Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ADAMCZAK Stanisław prof. dr ha, 2.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a
4ID11B

projekt, 11:40-14:40, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., GIL - MASTALERCZYK Joanna dr i, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
101AUA

projekt, 11:40-14:50, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
102AUB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1, BISKUP Kamil mgr inż.arch., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH.-URBANISTYCZNE 1, SIUDA Maciej mgr inż. arch., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L02_b

projekt, 15:20-18:30, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
101AUB

projekt, 15:20-18:30, tydzień PROJEKTOWANIE WSTĘPNE ARCHITEKT., PIĽTEK Tomasz mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
102AUB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, ABYZOV Vadym prof dr hab inż a, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, GIL - MASTALERCZYK Joanna dr i, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b





projekt, 14:30-16:00, tydzień SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ, PASTERNAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

projekt, parzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A






Wykład, parzyste Podstawy elektroniki II, MYCZUDA Zynowij prof.dr hab.inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A



Œ
R
O
D
A

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
401PIB

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L07_a
104BUA

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, nieparzyste Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a
103GKB zajecia z 04.01.2018 przeniesione na 03.01.2018

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, nieparzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, BOROWIECKA-JAMROZEK Joanna dr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_b

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, CZAPIK Przemysław dr inż, 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
101A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, WOJNIAK Marta mgr, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
L01_b

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_b

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
L03_b

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŒCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
403KNA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, SKOWERA Karol mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
401PIA

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L08_a
104BUB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, CIEŒLIK Michał mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_b

Laboratorium, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., GRZMIL Wioletta dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, MULCZYK K. mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, BACHARZ Kamil dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_b

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 2.21D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzyste GEOTECHNIKA, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.24A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

Laboratorium, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-15 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L05_a
403KNA

projekt, nieparzyste MECHANIKA GRUNTÓW, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 3.27A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, nieparzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 L02_a
301AUB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

projekt, nieparzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, PAŁA Robert mgr inż., 5.12B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L06_a
103AB

projekt, nieparzyste Technika œwietlna, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, tydzień OCZYSZCZANIE WODY 2, GÓRSKA Katarzyna dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L03_b

projekt, parzyste Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

projekt, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
404KNA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Sebastian mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L04_a
102MB

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste GEOLOGIA, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, nieparzyste PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 4.23B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T

Wykład, nieparzyste ELEMENTY PRAWA GOSPODARCZEGO, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, nieparzyste ORGANIZACJA RUCHU DROGOWEGO, LINEK Małgorzata dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, nieparzyste HYDRAULIKA 2, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste HISTORIA TECHNIKI, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, nieparzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, nieparzyste Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A

Wykład, Tyg. 1, 3-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-8 Podst. proj. proc. obróbki plastycznej, PACANOWSKI Jarosław dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, tydzień Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID15

Wykład, tydzień Budowa samochodów i cišgników I, JURECKI Rafał Dr hab.in., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Wykład, tydzień Matematyka 3, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 1.06C w bud. "C".

Wykład, tydzień Metody optymalizacji, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12

Wykład, tydzień Projektowanie pakietów elektronicznych, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T

Wykład, tydzień EKSPLOATACJA WODOCIĽGÓW I KANALIZACJI, KULICZKOWSKA Emilia dr hab.inż., LISOWSKA Justyna dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 401ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 402SI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.03A w bud. "A".

Wykład, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, parzyste INNOVATION SOLUTIONS FOR ROAD TECHNOLOGY, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a

Wykład, parzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, parzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ BIOLOGICZNYCH, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste DYNAMIKA GIEŁDY, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste Telecomunication in the XXI Century, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Erasmus WEAiI

Wykład, parzyste METROLOGIA, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste FIZYKA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 117B w bud. "B".

Wykład, Tyg. 2-11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do sali 2.06C w bud. "C".

Wykład, Tyg. 7, 9 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a
103GKB

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, nieparzyste OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, nieparzyste Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L08_a
4ID14B

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień Energoelektronika, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI INFORMACYJNE, PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, tydzień Teoria obwodów 3, CIOSK Katarzyna dr inż., 5.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L02_a
2ED11B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I, JĘZYK ZIP, 2.31C, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, SIWOŃ Cezary dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a
301GIA

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
201GKB Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L02_b

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
403KNB

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
402PIB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a
103GKA

Laboratorium, parzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, parzyste ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, PAWELEC Katarzyna Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_b

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
403KNB

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA C

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
L01

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, tydzień Podstawy techniki œwiatłowodowej 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L06_a
2ID13B

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 10-15 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a


Wykład, nieparzyste MASZYNOZNAWSTWO, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste ZARZĽDZANIE ŒRODOWISKIEM I EKOLOGIĽ, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste Hałas i drgania maszyn, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Wykład, nieparzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste Obróbki wykończeniowe, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, nieparzyste Energetyka odnawialna, ZENDER-ŒWIERCZ Ewa dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste Przetwarzanie A/C, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Wykład, tydzień Niezawodnoœć w energetyce, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, tydzień PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, tydzień Programowanie grafiki komputerowej, PAWIŃSKI Grzegorz Mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID13

Wykład, tydzień LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, tydzień FUNDAMENTOWANIE, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, tydzień GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, parzyste Zaawansowane systemy CAD, ŁASKI Paweł dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, parzyste Analiza ryzyka, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, nieparzyste Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L09_a
4ID15A

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L02_a
101BUB

Laboratorium, nieparzyste SPAWALNICTWO, SZWED Bartłomiej mgr inż., 2HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Laboratorium, nieparzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L10_a
405KNB

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L05_a
103AA

Laboratorium, nieparzyste Metoda elementów skończonych I, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, nieparzyste Architektura i systemy operacyjne, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KACPERCZYK Nina mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L01_a
201MA

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia elektryczne, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L03_a
202MA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień Teoria sterowania i systemów 2, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M L02_a
201MB

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, tydzień HYDROGEOLOGIA I OCRONA WÓD PODZIEMNYCH, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a
201GIA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
L02_b

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
L04_b

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L01_a
101IuA

Laboratorium, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB LO7_c

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, tydzień Bazy danych w systemach produkcyjnych, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 106CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
L05_b

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L09_a
405KNB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_b

Laboratorium, parzyste PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

Laboratorium, parzyste ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, PAWELEC Katarzyna Mgr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Laboratorium, parzyste Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L07_a
4ID14A

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, parzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, PLISZKA Izabela mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, parzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L08_a
404KNB

Laboratorium, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

Laboratorium, Tyg. 2-7, 10-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-10, 12-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, MAKRENEK Medard dr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, nieparzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, nieparzyste HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 1, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KYZIOŁ Jan dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień Elektrotechnika 1, SIWOŃ Cezary dr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Ćwiczenia, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Cwiczenia przeniesiono do sali 2.07C w bud. "C".

Ćwiczenia, parzyste ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, parzyste MATEMATYKA 1, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

projekt, nieparzyste Zaawansowane systemy CAD, Annusewicz Anna Mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
402PIB

projekt, nieparzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

projekt, tydzień Projektowanie pakietów elektronicznych, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 4.17D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, nieparzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L11_a
2ID16A

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, LASOTA Maciej mgr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L08_a
2ID14B

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
202GKA Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŒCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L08_a
404KNB

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
403KNB

Laboratorium, parzyste Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.14DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, parzyste ZARZĽDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŒk, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 10-15 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Wykład, Tyg. 1-6 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC A. mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, parzyste EWIDENCJA GRUNTÓW I BUDYN. JAKO KAT. WŁ., FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
Zajecia zgodnie ze specjalnoscia

Wykład, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2-11 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302


projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, nieparzyste RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, JASZTAL Milena mgr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, nieparzyste GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
401PIA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, tydzień ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Sebastian mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, parzyste GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Wykład, nieparzyste Ekologia i zarzšdzanie œrodowiskiem, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, nieparzyste Pojazdy samochodowe II, JURECKI Rafał Dr hab.in., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste OBRÓBKA PLASTYCZNA, MIŁEK Tomasz dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Wykład, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŒCI, PIĽTEK Edyta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402
przedmiot do wyboru 1

Wykład, Tyg. 1-10 JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, tydzień Wstęp do informatyki, RUDZIŃSKI Filip dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.08A w bud. "A".

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 3, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, tydzień EKSPLOAT.STAC.UZDAT.WODY I OCZYSZCZ.ŒCIE, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., GAWDZIK Jarosław dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 401ZW

Wykład, tydzień Electomagnetic Field Theory, CIOSK Katarzyna dr inż., 1.18D, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień ZARZĽDZANIE PRODUKCJĽ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, parzyste Samochodowe silniki spalinowe I, ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Wykład, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, parzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., BOCHNIA Jerzy dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste PODST. GEOTECHNIKI I FUNDAMENTOWANIA, KURPIAS-WARIANEK Katarzyna dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, parzyste OBSERWACJE I OPR. POMIAR.I PRZEMIESZCZ., SZEWCZYK Jacek prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 401PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 402PI

Wykład, parzyste WODOCIĽGI 1, KUBICKA Urszula dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ
8godz. Termin do ustalenia z prowadzacym

Wykład, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIKA TRANSPORTU, ŒRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, Tyg. 7-13 SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 5.18C, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L04_a
102AB

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, nieparzyste METODY NUMERYCZNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, nieparzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSP. PROCESÓW TECHNOLOGICZ., KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
404KNA

Laboratorium, nieparzyste PROGRAMOWANIE W ŒRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, nieparzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L02_a
101AB

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-15 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1, 3-5, 7-15 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, tydzień Metaloznawstwo II, KONIECZNY Marek dr hab. inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_b

Laboratorium, tydzień Energoelektronika, PAWLAK Marcin mgr inż., 1.30DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, LACZEK Małgorzata mgr, 5.27B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L02_a
201AB

Laboratorium, tydzień Urzšdzenia w elektroenergetyce, RÓŻOWICZ Sebastian dr inż., 1.19DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, KARNAT Joanna mgr, 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L03_a
202AA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., SPYCHAŁ Edyta dr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
102AUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MOLA Renata Dr hab.inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY, WIERUS Andrzej mgr, 1.13B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A L01_a
201AA

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
L02_b

Laboratorium, tydzień MECHANIKA GRUNTÓW, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a
301GIB

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
L04_b

Laboratorium, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, STOIŃSKA Renata mgr, 2.08HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY II, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, PLIŻGA Dorota mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
L05_b

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L01_a
401PIA

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, parzyste Napęd elektryczny, ROLEK Jarosław dr inż., 1.29DH, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L03_a
3ED12A

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, parzyste METODY KOMPUTEROWE W MECHANICE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste Systemy dynamiczne, ZAWARCZYŃSKI Łukasz mgr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SOBURA Szymon mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L09_a
405KNA

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_b

Laboratorium, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Laboratorium, parzyste UKŁADY CYFROWE I MIKROPROCESOROWE, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L03_a
102MA

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 3-10, 12-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L03_a
102A

Wykład, nieparzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, nieparzyste INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-5 Grafika inż. z element. rys. techniczn., MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, tydzień ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, SZAŁKOWSKI Stefan dr inż, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.15C w bud. "C".

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE INTERNETOWE, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T

Wykład, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
i zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.18D w bud. "D" !!!

Wykład, tydzień KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, tydzień Programowanie komputerów 2, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, tydzień MATEMATYKA 1, LENARCIK Andrzej dr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, tydzień PODSTAWY ROBOTYKI, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.08B w bud. "B".

Wykład, tydzień Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.03A w bud. "A".

Wykład, parzyste Komp. wspom. proc. technol. I, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste PODSTAWY INŻYNIERII RUCHU, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Informacja w pokoju 4.12B w bud. "B" !!!

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyd. 4 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 6-13 FIZJOLOGIA PRACY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Wykład, Tyd. 13 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
Uwaga! 10 stycznia 2018 r. - Jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupa.

Wykład, nieparzyste ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, nieparzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Wykład, tydzień Sieci IP, CHODOREK Agnieszka dr inż., 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T

Wykład, tydzień PLANOWANIE PRZESTRZ. I PLANY MIEJSC., FLOREK-PASZKOWSKI Ryszard dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, tydzień Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Wykład, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, ZOWCZAK Włodzimierz dr hab. inż., prof. PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Wykład, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste FIZYKA, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, SZMIDT Artur dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403

Wykład, parzyste OCHRONA WŁASNOŒCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, Tyg. 2-12 ANALIZA EKONOMICZNA, KOZUBEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 EKONOMIKA TRANSPORTU, ŒRENIAWSKA Elżbieta mgr, 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
5godz./sem.

Wykład, Tyg. 7, 9 OCHRONA WŁASNŒCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
4 godz./sem.

Wykład, Tyg. 10, 12 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, Tyg. 11-12 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, tydzień Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów II, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU


Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU
201BUA

Ćwiczenia, tydzień Ekologiczne aspekty w energetyce, FILIPIAK Sylwester dr hab.inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED11

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, parzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, parzyste Maszyny elektryczne w energetyce, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N 2ND11

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyg. 6-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, nieparzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK
04.10.2017r. zajecia odwolane

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, KYZIOŁ Jan dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, tydzień MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY EKONOMII, JASZTAL Milena mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, WOLAK WOJCIECH mgr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, parzyste GEOMATYKA, CIENCIAŁA Agnieszka dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

projekt, nieparzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, MOLASY Robert dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

projekt, nieparzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDB L07_c

projekt, nieparzyste POMPY CIEPŁA, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

projekt, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Robert mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

projekt, nieparzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L09_a
405KNA

projekt, nieparzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

projekt, Tyg. 1-10 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L04_a
402B

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, tydzień Działania wizualne 2D - malarstwo, KOZUB Waldemar dr hab., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

projekt, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA L06_c

projekt, parzyste HYDROGEOLOGIA I OCRONA WÓD PODZIEMNYCH, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.08HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 L01_a

projekt, parzyste BAZY DANYCH W GEOMATYCE, SKRZYPEK Jolanta mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L08_a
404KNB

projekt, parzyste INŻYNIERIA JAKOŒCI, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 110HBa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB LO9_c

projekt, Tyg. 2-12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, KUMOR-SULERZ Aleksandra mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303
Przedmiot do wyboru - GRUPA B

Ćwiczenia, nieparzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Ćwiczenia, nieparzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, BARTKIEWICZ Lidia dr inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Ćwiczenia, nieparzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A

Ćwiczenia, tydzień EKONOMIKA TRANSPORTU, SZUMSKA Emilia mgr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SKÓRA Monika dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Ćwiczenia, parzyste Telecomunication in the XXI Century, PŁAZA Mirosław dr inż., CISCO, Erasmus WEAiI

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, parzyste NAPĘD I STEROWANIE HYDRAUL. I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, Tyd. 16 MATEMATYKA 2, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU
Uwaga! 17 stycznia 2018 r.- jednorazowe zajecia uzgodnione z prowadzacym i grupa.

Seminarium, 15:20-16:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

projekt, Tyg. 7-18 GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, GIL Marcin mgr inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L06_a
403KNB


Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ABYZOV Vadym prof dr hab inż a, DOROZ - TUREK Małgorzata dr in, PROSKURYAKOV Viktor prof dr ha, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L02_b

Laboratorium, 09:50-12:05, nieparzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW
L01_b

Laboratorium, 09:50-12:00, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, PIĽTEK Tomasz mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
102AUA

Laboratorium, 09:50-12:05, parzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

Laboratorium, parzyste Sieci IP, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a
4TD12A

Laboratorium, 14:00-16:15, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

Laboratorium, 13:30-15:45, tydzień RYSUNEK ODRĘCZNY 1, BOJAROWICZ Agnieszka mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
101AUB

Laboratorium, 13:30-16:05, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L02_a
101WB




Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, CHOJNACKI Andrzej dr hab inż., 2.23DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L01_a
4ED11A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, DZIOPA Zbigniew dr hab.inż. prof. PŒk, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SPADŁO Sławomir dr hab.inż., prof. PŒk, 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, 11:40-13:55, nieparzyste TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

Laboratorium, 12:10-14:25, nieparzyste OCZYSZCZANIE ŒCIEKÓW 1, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 5.21A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L03_b

Laboratorium, 11:40-13:55, parzyste TWORZYWA SZTUCZ. I MATERIAŁY KOMPOZYTOWE, OZIMINA Dariusz prof.dr hab.inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

Ćwiczenia, tydzień Teoria obwodów 1, BUGAJSKA Aneta dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK



Laboratorium, parzyste Przetwarzanie A/C, CIOSMAK JÓZEF dr inż., 2.28DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T L01_a
3TD12A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, ROKACH Igor dr hab.prof.PŒk, 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD

projekt, 14:30-16:00, tydzień SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ, PASTERNAK Joanna mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b





Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, JAŒKIEWICZ Marek Dr hab inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS
L03_b

Wykład, Tyd. 12 Podstawy konstrukcji maszyn 3, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI
grupa wyrównawcza




projekt, 12:00-15:40, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.ARCH.USŁUG W KRAJ, GIL - MASTALERCZYK Joanna dr i, 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

projekt, 12:00-15:40, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.WIEL.OB.ARCH.OBSZ, BANACHOWSKA Edyta mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

projekt, 12:00-15:40, tydzień PROJ. ARCH.-URB.3 PROJ.WIEL.OB.ARCH.OBSZ, Niewada-Wysocki Jan mgr inż. arch., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU






Wykład, Tyd. 16 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3 OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, nieparzyste POMIARY RALIZ. I TYCZENIE BUDOWLI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
Zajecia zgodnie ze specjalnoscia

Wykład, nieparzyste MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-5, 7-10, 12 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, tydzień PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień HYDROGEOLOGIA I OCRONA WÓD PODZIEMNYCH, SZELĽG Bartosz dr inż., 1.08HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, tydzień Elektronika, WIRASZKA Dorota dr inż., 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień EKONOMIKA PROCESU INWESTYCYJNEGO, TELEJKO MAREK dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU

Wykład, tydzień SIECI I INSTALACJE SANITARNE, LISOWSKA Justyna dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, parzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste Przedmiot HES III, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, parzyste SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, parzyste HISTORIA CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, parzyste OBRABIARKI STEROWANE NUMERYCZNIE, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, Tyg. 3-12 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 5, 7 OCHRONA WŁASNOSCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, Tyg. 8, 10 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, Tyg. 8, 10 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, Tyg. 8-15 Podstawy działań wizualnych, GRABA Marcin dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, PAWELEC Katarzyna Mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L05_b

Laboratorium, nieparzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĽDZ. PRODUKCJĽ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata Dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Samochodowe silniki spalinowe I, WARIANEK Michał mgr inż., ŁAGOWSKI Piotr dr inż., 27DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, MULCZYK K. mgr, Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L02_a
41LiSB

Laboratorium, nieparzyste Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L05_a
4ID13A

Laboratorium, nieparzyste Zaawans. techniki komunikacji wizualnej, URBAŃSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste Komp. wspom. proc. technol. I, MAJ Piotr mgr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 2.06C, 2.31C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, KOZIOR Tomasz mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KŁAK Adam mgr inż., 1.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, WOJNIAK Marta mgr, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 L01_a
201OZA

Laboratorium, tydzień Podstawy elektroniki 2, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E L01_a
2ED11A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 L02_a
201OZB

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
402PIA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, Tyd. 2 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, Tyd. 2 EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, parzyste Zaawansowane systemy CAD, Annusewicz Anna Mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, parzyste Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, parzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, parzyste Teleinformatic Networks, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Erasmus WEAiI

Laboratorium, parzyste Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L04_a
4ID12B

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L03_b

Laboratorium, parzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP
L02_b

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, DETKA Marcin dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

projekt, nieparzyste POMPY CIEPŁA, STARZOMSKA Mariola mgr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L08_a
304BUB

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

projekt, nieparzyste OGRZEWNICTWO, KOTRYS-DZIAŁAK, 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

projekt, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L02_a
101GKB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE ARCH-URBANISTYCZNE 5, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch, prof.PŒK, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, tydzień Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID14

projekt, tydzień Podstawy projektow. form przemysłowych, GRABA Marcin dr inż., 1.09B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L01_b

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, LIPIEC Sebastian mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L02_a
101MB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L04_a
302BUB

projekt, parzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.13B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, parzyste METALOWE KONSTRUKCJE ZESPOLONE, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KBA L10_c

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż., MICHTA Dagmara mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, Tyg. 1-10 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŒCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., SĘK Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, tydzień ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
20 studentów

Wykład, tydzień Sieci komórkowe, KACZMAREK Tomasz dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T

Wykład, tydzień GEOLOGIA REGIONALNA ŒWIATA, TRELA Wiesław dr hab., 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, tydzień GEOLOGIA, WIATRAK Małgorzata dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, tydzień CHEMIA, BEZAK-MAZUR Elżbieta Halina prof.dr hab., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Wykład, tydzień HISTORIA I OCHR. ARCH. LUDOWEJ W POLSCE, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 3.19A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
20 studentów

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĽDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, tydzień Podstawy programowania 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 14 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste Maszyny elektryczne 2, STASZAK Jan dr hab. inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E

Wykład, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, MOLASY Robert dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Wykład, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, ZAJAC Jozef prof. dr hab. inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, parzyste KIEROWANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM, KOTWA Anna dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, parzyste METODY NUMERYCZNE, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Wykład, parzyste TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste Etyka zawodu inżyniera wzornictwa, GRABA Marcin dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Wykład, Tyd. 11 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

projekt, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a
103GKB

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

projekt, tydzień Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP
L02_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, MOLASY Robert dr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

projekt, parzyste Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a
103GKA

projekt, nieparzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a

projekt, parzyste GEOMATYKA, NAWROT ALEKSANDRA mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
103GKA

projekt, nieparzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L03_a
L03

projekt, nieparzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L10_a
405KBB

projekt, nieparzyste Podstawy grafiki komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, nieparzyste PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD
403BDA LO6_c

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste Geometria i grafika inżynierska, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

projekt, nieparzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L03_a
402PIA

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, parzyste PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 18A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L10_c

projekt, parzyste Grafika komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L03_b

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, GAŁEK Katarzyna mgr inż, 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L09_a
305BUA

projekt, parzyste TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH I, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.02HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, parzyste FUNDAMENTOWANIE, WALASZCZYK Łukasz dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, nieparzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

projekt, nieparzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L02_a
301BUB

projekt, nieparzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T
L01_b

projekt, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, nieparzyste UTRZYMANIE DRÓG, MACIEJEWSKI Krzysztof mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 L06_a
403BDB LO7_c

projekt, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE 2, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L02_b

projekt, nieparzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

projekt, nieparzyste GOSPODARKA OSADAMI ŒCIEKOWYMI, DAŃCZUK Magdalena dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 4/1 L02_a
401ZWB

projekt, nieparzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

projekt, tydzień Fizyka w animacji i grafice komputerowej, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I 4ID15

projekt, tydzień Instalacje elektryczne, ZAWADZKI Andrzej dr inż., 1.20D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N L01_a
2ND11A

projekt, tydzień Instalacje i technika oœwietleniowa, DELĽG Mariusz mgr inż., 5.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

projekt, tydzień Ekonomika przedsiębiorstw, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 4.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP
L01_b

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L05_a
403A

projekt, parzyste GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI, WIATRAK Małgorzata dr, 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 L01_a
301GIA

projekt, parzyste KONSTRUKCJE BUDOWLANE, ADAMCZAK-BUGNO Anna mgr inż, 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU
L02_b

projekt, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, CHOLEWIŃSKA Małgorzata mgr inż., 2.09A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

projekt, parzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI
L02_b

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, PAWLAK Urszula dr inż., 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L01_a
301BUA

projekt, parzyste INŻYNIERIA WODNA, GÓRSKI Jarosław dr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW
L01_b

projekt, parzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste ORGANIZACJA PRODUKCJI BUDOWLANEJ, KOSTRZEWA Paulina mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB
404KB L09_c

projekt, parzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, nieparzyste Pomiary parametrów technicznych, WOŒ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Laboratorium, nieparzyste Defektoskopia, MŁYNARCZYK Piotr mgr inż., 5.05B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, nieparzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, nieparzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste INŻYNIERIA EKSPLOATACJI, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, nieparzyste INŻYNIERIA WODNA Z ELEMENTAMI HYDROLOGII, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
201GKA

Laboratorium, nieparzyste Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L03_a
4ID12A

Laboratorium, nieparzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L03_a
102AA

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L03_a
102AUA

Laboratorium, nieparzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L03_b

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L01_a
101AA

Laboratorium, nieparzyste Budowa samochodów i cišgników I, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
201GKB

Laboratorium, tydzień Odnawialne Ÿródła energii, ROLEK Jarosław dr inż., Stawczyk Paweł mgr inż., 1.24DH, 1.29DH, 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N L01_a
3ND11A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 4.17C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L10_a
305BUB

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, WOJNIAK Marta mgr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
L01_b

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIE INTERNETOWE, CHODOREK Agnieszka dr inż., 1.16DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T L01_a
4TD12A

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, KOPACZ Agnieszka mgr, 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L02_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L05_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, LISOWSKA-GIERCZAK Elżbieta mgr, 4.29A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĽPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L03_b

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 4, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
402PIB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., SPYCHAŁ Edyta dr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
101AUA

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_b

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA SKRAWANIEM, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, parzyste Programowanie grafiki komputerowej, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 I L02_a
4ID11B

Laboratorium, parzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Laboratorium, parzyste Promieniowanie optyczne - zagrożenia, DANIELEWSKI Hubert mgr, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L04_a
102AUB

Laboratorium, parzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP
L01_b

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L03_a
102AA

Laboratorium, Tyg. 3-15 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L05_a
303A

Laboratorium, Tyd. 11 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
odrabianie zaj#c z tygodnia 10

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, nieparzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, WTOREK Donata mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L03_b

projekt, nieparzyste Projektowanie mechatroniczne, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

projekt, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T
L04_b

projekt, nieparzyste WODOCIĽGI 1, PARKA Anna dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

projekt, tydzień BUDOWNICTWO OGÓLNE, RUSIN Ilona mgr inż., 4.29aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

projekt, tydzień GEOMATYKA W INŻYNIERII SRODOWISKA, FRĽCKIEWICZ Paweł mgr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L04_a
402PIB

projekt, tydzień ZASTOSOWANIA FOTOGRAMETRII, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
302PIA

projekt, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12, 14 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, parzyste Podstawy konstrukcji maszyn II, GAŁKIEWICZ Jarosław dr hab.inż.,prof. PŒk, 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Ćwiczenia, nieparzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie

Ćwiczenia, nieparzyste METROLOGIA, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Ćwiczenia, nieparzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, Tyg. 1-5, 7-18 MATEMATYKA 2, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA WYŻSZA I ASTRONOMIA GEODEZYJNA, GIL Marcin mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a
Zajecia zgodnie z podzialem na grupy dziekanskie

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY NAUK O ZIEMI, HAJDUKIEWICZ Maciej dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŒCIANA Artur mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L01_a
101GKA

Laboratorium, Tyg. 1-2, 5-14 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, WOLAK WOJCIECH mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Laboratorium, tydzień Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów II, ORDYSIŃSKI Grzegorz mgr inż, 1.12HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INTERNETOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Ćwiczenia, nieparzyste HISTORIA BUDOWY MIAST 2, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Ćwiczenia, nieparzyste TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, nieparzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Ćwiczenia, nieparzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SKÓRA Monika dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, GOGOLEWSKI Damian mgr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA I WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, nieparzyste OGRZEWNICTWO, LESIAK, 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N 3ND11

Ćwiczenia, tydzień Język obcy I, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Ćwiczenia, tydzień MECHANIKA BUDOWLI 2, OBARA PAULINA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste HISTORIA BUDOWY MIAST 2, JURUŒ JAGODA mgr inż. arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU

Ćwiczenia, parzyste Metrologia I, GORYCKI Łukasz mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A

Ćwiczenia, parzyste INSTALACJE SANITARNE, ZWIERZCHOWSKA Agata dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 301ZW

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĽSIOROWSKA-MĽCZNIK Edyta dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, nieparzyste Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, nieparzyste PRAWO BUDOWLANE, TRACZ Włodzimierz dr inż.arch, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, nieparzyste PRZEKSZTAŁCANIE I OCHRONA TRENÓW, OZIMINA Ewa dr, 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, nieparzyste ODWODNIENIE ZŁÓŻ I WYKOPÓW BUDOWLANYCH, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŒk., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, nieparzyste HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, nieparzyste FIZYKA BUDOWLI, PIOTROWSKI Jerzy prof. dr hab. inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Wykład, nieparzyste Teleinformatic Networks, BELKA Radosław dr inż., CISCO, Erasmus WEAiI

Wykład, nieparzyste OCHRONA ŒRODOWISKA KULTUROWEGO, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Wykład, tydzień Elektrotechnika 1, WŁODARCZYK Maciej dr hab.inż.,prof PŒk, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Wykład, tydzień GEODEZJA 1, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU

Wykład, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, STASZAK Jan dr hab. inż., 1.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11

Wykład, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 301KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 302KN, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 303PI, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L07_a

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, tydzień PODSTAWY ELEKTRONIKI, WIRASZKA Dorota dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, tydzień Układy elektroniczne automatyki, SZCZEŒNIAK Zbigniew dr hab.inż.,prof. PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12

Wykład, parzyste Przedmiot HES II, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, parzyste PRZEGLĽD RODZAJÓW BUDOWLI I KONSTR.INŻ, PIOTROWSKI Jerzy prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste Obrabiarki specjalizowane I, NOWAKOWSKI Łukasz dr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Wykład, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, BŁASIAK Sławomir dr inż., 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, parzyste INSTALACJE BUDOWLANE, LISOWSKA Justyna dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, parzyste CHEMIA TECHNICZNA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Wykład, Tyg. 8, 10 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, nieparzyste TECHNOLOGIA BETONÓW, PIASTA Wojciech dr hab.inż. prof. PŒk., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, nieparzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał dr, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 41IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1-10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, tydzień BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE, KUBICKA Urszula dr inż., PIOTROWSKI Jerzy prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Wykład, tydzień GEOLOGIA REGIONALNA POLSKI, WIATRAK Małgorzata dr, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, tydzień Napęd elektryczny, KAPŁON Andrzej dr hab.inż ,prof PŒk, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E

Wykład, tydzień Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień Technika wysokich napięć, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N

Wykład, tydzień MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, tydzień FIZYKA, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, tydzień INŻYNIERIA RUCHU, STĘPIEŃ JUSTYNA dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Wykład, tydzień OCHRONA ŒRODOWISKA, WIDŁAK Małgorzata dr, 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, tydzień TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 105aB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, parzyste PODSTAWY ZARZĽDZANIA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, parzyste Techniki laserowe, GRABAS Bogusław dr inż., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 42SiC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 43CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 44IMM, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Wykład, parzyste Pomiary parametrów technicznych, WOŒ Piotr dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Wykład, parzyste Grafika komputerowa, LIS Zbigniew dr inż., 2.12CHC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste TECHNOL. POZYSKIWANIA I ZAGOSP. BIOMASY, WONIAK Magdalena dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste DRGANIA I HAŁAS, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401

Wykład, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 101OZ

Ćwiczenia, nieparzyste METODY NUMERYCZNE, Suchenia Karol mgr inż., 4.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11

Ćwiczenia, nieparzyste ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, nieparzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, POCZĘTA Katarzyna dr inż., 2.30D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Ćwiczenia, tydzień GEOMETRIA WYKREŒLNA 1, DOBOSZ Piotr dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Ćwiczenia, parzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, WTOREK Donata mgr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, parzyste TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, MULCZYK K. mgr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a
103GKA

Laboratorium, 15:35-17:10, nieparzyste INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L08_a
3ID14B

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L05_a
2ID13A

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L03_a
302PIA

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L07_a
2ID14A

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L04_a
302PIB

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L10_a
405KNA

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., PAWLIKOWSKI Rafał dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_b

Laboratorium, parzyste ZARZĽDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, 15:35-17:10, parzyste INFORMATYCZNE PODSTAWY PROJEKTOWANIA 2, PIEKOSZEWSKI Robert mgr, 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, JAWORSKA Beata mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3, 5 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŒCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102


Laboratorium, nieparzyste Interferometria laser. w bad. bezp. kon., GRABAS Bogusław dr inż., 114CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 41PSB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_b

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L03_a
202GKA

Laboratorium, nieparzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L06_a
203BUB

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki I, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_b

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI, PAJĘCKI Michał mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L05_a
103GKA

Laboratorium, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L02_a
301B

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, DETKA Marcin dr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, nieparzyste DYNAMIKA SAMOCHODU, ZUSKA Andrzej dr inż., 10MDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 32SiC

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, tydzień Projektowanie przestrzenne, SULIGA Piotr mgr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L10_a
205BUB

Laboratorium, tydzień ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE, SAJKIEWICZ Barłomiej mgr inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
201GKA Tydzien 1 zajecia odwolane

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, KOWALCZYK Henryk mgr inż, 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L09_a
205BUA

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L02_a
401PIB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, PAWLAK Marcin mgr inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L07_a
204BUA

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, GRZYB Marta mgr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L02_b

Laboratorium, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, BĘBEN Karolina mgr inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, parzyste Podstawy automatyki, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW

Laboratorium, parzyste PODSTAWY ELEKTRONIKI, Piekoszewski Jakub dr inż., 4.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L02_b

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, parzyste METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., SIDOROW Władimir prof.dr hab.inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L03_a
302BUA

Laboratorium, parzyste Podstawy elektroniki I, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 201A
L01_b

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L03_a
1ID12A

Laboratorium, parzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L03_a
42TSA

Laboratorium, Tyg. 2, 4-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
L02

Laboratorium, Tyg. 4-14 PROGRAMOWANIE URZĽDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 6-18 Metaloznawstwo II, CIEŒLIK Michał mgr inż., 112HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_b

Ćwiczenia, nieparzyste Metrologia I, KMIECIK SOŁTYSIAK Urszula mgr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T 201T

Ćwiczenia, nieparzyste LOGISTYKA ODNOWY SYSTEMÓW TECHNICZNYCH, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Ćwiczenia, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA OGÓLNAII, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5, 7-14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuœ Łukasz mgr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID16

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 T 3TD12

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Ćwiczenia, parzyste PRAWO TRANSPORTOWE, HYB Lech dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste CHEMIA, OZIMINA Ewa dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BIJAK Roman dr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA PROCESU INWESTYCYJNEGO, MARCZEWSKA Julia dr inż, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU

Ćwiczenia, parzyste TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, LESIAK, 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŒCIANA Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, nieparzyste GEODEZJA 1, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M

Ćwiczenia, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU

Ćwiczenia, parzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŒCIANA Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste ELEKTROTECHNIKA, CABAJ Marek mgr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY EKSPLOATACJI TECHNICZNEJ, TOFIL Szymon mgr inż., 114HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA

Laboratorium, nieparzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L02_a
201IuB

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L02_a
201GKB

Laboratorium, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ ELEKTRYCZNYCH, KEKEZ Michał dr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Laboratorium, nieparzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L01_a
101AUA

Laboratorium, nieparzyste Fotografia i cyfrowa obróbka obrazu, URBAŃSKI Rafał dr, 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 W 42PFP
L03_b

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA UBYTKOWA, MAJ Piotr mgr inż., 109HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L04_a
42TSB

Laboratorium, tydzień GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L01_a
201GKA

Laboratorium, tydzień STEROWNIKI PLC I REGULATORY CYFROWE, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 206HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L02_a
301AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, KRYCZKA Anna mgr, 5.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ZIP, 2.31C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Laboratorium, tydzień GEODEZJA INŻYNIERYJNA, WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L01_a
301PIA

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L10_a
2ID15B

Laboratorium, tydzień SYSTEMY POZYCJONOWANIA I NAWIGACJI, KRAWCZYK Karol mgr inż., 3.19 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 3/1 L06_a
303KNB

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, PIOTROWSKI Rafał mgr inż., 2.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L08_a
204BUB

Laboratorium, tydzień CAD/CAM, SKRZYNIARZ Michał mgr inż., 104HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L04_a
302AB

Laboratorium, tydzień JĘZYK OBCY 2, SUSŁO-WILCZYŃSKA M. mgr, 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Laboratorium, tydzień OBRÓT I ZARZĽDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI, BIEDA Agnieszka dr inż., KWARTNIK-PRUC dr hab. inż., MICHAŁEK Anna mgr inż, PARZYCH Piotr dr hab.inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 4/1 L07_a
404KNA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień BADANIA OPERACYJNE, SENDEK MATYSIAK Ewelina dr inż., 2.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L02_a
201TB

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, WOŒ Piotr dr inż., 4.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 42IBW

Laboratorium, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA I, MIŁEK Tomasz dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M
L03_b

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, TOFIL Szymon mgr inż., Studencka1, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L01_a
41LiSA

Laboratorium, parzyste Techniki laserowe, DANIELEWSKI Hubert mgr, 103CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 41KWW

Laboratorium, parzyste HYDRAULIKA 2, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.07HA, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 L01_a
201IuA

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, parzyste TECHNIKI INFORMACYJNE, SZANIEC Waldemar dr inż., 2.07A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 L02_a
101AUB

Laboratorium, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, MARKIEWICZ Ireneusz dr inż., 1.19HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M
L01_b

Laboratorium, parzyste PODSTAWY MECHATRONIKI, SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 M 45UTI

Laboratorium, Tyg. 2-13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, JAWORSKA Beata mgr inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 11-15 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, Tyd. 13 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
odrabianie zajec tydzie# 10

Seminarium, 15:20-16:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, PIOTROWICZ Dariusz dr inż.arch., 3.27A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 4/1 401AU
L01_b

Seminarium, 15:20-16:10, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, MAZUREK Grzegorz dr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 403



Laboratorium, 08:00-10:35, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 W 201W

Laboratorium, 11:40-13:55, nieparzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, 11:40-14:15, tydzień Rysunek odręczny, WIJAS Małgorzata mgr inż. arch., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W L01_a
101WA

Wykład, tydzień GEODEZJA 3, PIETRUSZKA Krzysztof dr inż., 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, tydzień Grupa powtarzajšca - Wytrzymałoœć materiałów II, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 304BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 305BU

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŒk., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste FIZYKA 1, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E




Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, WCIŒLIK Mirosław prof. dr hab. inż., 2.15HD, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E L03_a
4ED12A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŒK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM DYPLOMOWE, SUCHAŃSKA Małgorzata dr hab.,prof PŒK, 1.18D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 T 4TD12

Ćwiczenia, 15:20-17:40, tydzień Grupa powtarzajšca - Matematyka 3, PAWIŃSKA Anna dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU





projekt, 15:05-16:35, tydzień SPALANIE BIOMASY, KOTŁOWNIE NA BIOMASĘ, PASTERNAK Joanna mgr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b






Laboratorium, 13:30-15:45, parzyste MATERIAŁOZNAWSTWO, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 1.21HC, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB







Tyg. 4, 6 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Tyg. 7-8 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Tyd. 16 Technika wysokich napięć, PACIOREK Zdzisław dr inż., 2.31D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 N
rez 18.01.2018



P
I
š
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17 Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK

Ćwiczenia, nieparzyste GEODEZJA 1, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 103GK

Ćwiczenia, nieparzyste EKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 1, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA GRUNTÓW, ŻEBROWSKI Wojciech mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, MAKRENEK Medard dr, 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, parzyste KONSTRUKCJE BETONOWE I, BACHARZ Kamil dr inż., 1.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU

Ćwiczenia, parzyste GEODEZJA 1, ROMANYSZYN Ihor dr inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, parzyste Mechanika techniczna I, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, parzyste TRANSPORT SZYNOWY, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Ćwiczenia, parzyste Zaawans. zagadn. wzornictwa produktu, GRABA Marcin dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Ćwiczenia, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 115HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L04_a
102GKB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L05_a
103BUA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż., 2.14HC, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 T L01_a
201TA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY ROBOTYKI, WITKOWSKI Grzegorz mgr inż., 205HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L03_a
302AA

Laboratorium, nieparzyste CHEMIA, SAŁATA Aleksandra mgr, 5.19A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, nieparzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 5.25D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, nieparzyste Podstawy elektroniki I, SZCZEŒNIAK Adam dr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_b

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L09_a
1ID15A

Laboratorium, nieparzyste FIZYKA, BŁASIAK Małgorzata dr, 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L01_a
101MA

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, BRACKA Anna mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, DETKA Małgorzata dr inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, tydzień Maszyny elektryczne specjalne, GAWĘCKI Zbigniew dr inż, 0.43D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E L01_a
3ED11A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Maszyny i systemy produkcyjne, BŁASIAK Sławomir dr inż., 107HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 I 43BPT

Laboratorium, parzyste PODSTAWY GEOTECHNIKI I GEOLOGII, NARTOWSKA Edyta dr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L03_a
102GKA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, HECIAK Jakub dr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L04_a
102BUB

Laboratorium, parzyste GEOMETRIA WYK.I RYS.TECHN., WDOWIK Sylwia mgr inż., 2.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L03_a
102BUA

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA, JANUS-Gałkiewicz Urszula mgr i, 2.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD

Laboratorium, parzyste ERGONOMIA I BHP, KURCZYŃSKI Dariusz dr inż., WARIANEK Michał mgr inż., 32DDšbrowa, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I L02_a
101IB

Laboratorium, parzyste BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, IWAŃSKI Mateusz mgr inż., 2.13A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, parzyste Układy sterowania maszyn i urzšdzeń, WOŒ Piotr dr inż., 103HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M L05_a
103MA

Laboratorium, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 31KWW

Laboratorium, parzyste TEORIA SYGNAŁÓW I SYSTEMÓW, CABAJ Marek mgr inż., 101CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_b

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L10_a
1ID15B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, nieparzyste OGRZEWNICTWO, LESIAK, 2.17 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 3/1 302SI

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 2, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 102GK

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Ćwiczenia, parzyste Termodynamika I, KANIOWSKI Robert dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Ćwiczenia, parzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, SIKORA Krzysztof dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, NOCOŃ Łukasz Dr inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, MOLA Renata Dr hab.inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L04_a
42TSB

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
203GKB

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
203GKA

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L01_a
1ID11A

Laboratorium, tydzień PODST. ARCHIT. KOMPUT. I SYST. OPERAC., WIECZORKOWSKI Krzysztof mgr inż., 208CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A L01_a
301AA

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A

Laboratorium, tydzień Bazy danych 1, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L09_a
2ID15A

Laboratorium, tydzień TECHNOLOGIA BETONÓW, ZAPAŁA-SŁAWETA Justyna dr inż., 17A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L01_a
201BUA

Laboratorium, tydzień METODY KOMPUTER.WSPOMAG.PROJEKTOWANIA 1, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L02_a
201BUB

Laboratorium, tydzień MATERIAŁY BUDOWLANE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 2.14HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 L05_a
203BUA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A
Uwaga to jest grupa laboratoryjna L07

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L02_a
1ID11B




projekt, nieparzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, WTOREK Donata mgr inż., 3.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L02_b

projekt, nieparzyste Architektura systemów komputerowych 2, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.22D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID15

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, nieparzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L05_a
303BUA

projekt, tydzień KONSTRUKCJE BETONOWE I, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 5.37A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

projekt, tydzień Grupa powtarzajšca - Konstrukcje betonowe 2, TWORZEWSKA Justyna mgr inż., 5.06A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 401TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 402TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 403BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, parzyste SIECI I INSTALACJE SANITARNE, WTOREK Donata mgr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ
L01_b

projekt, parzyste GRAFIKA INŻYNIERSKA, PAŁA Tadeusz mgr inż., 2.02B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A L03_a
102AA

projekt, parzyste Programowanie w języku C 2, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13

projekt, parzyste KONSTRUKCJE METALOWE I, BRZEZIŃSKA Karolina mgr inż., 2.15HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L06_a
303BUB

projekt, parzyste Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman dr hab. inż., 3.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11

Wykład, nieparzyste FIZYKA, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 I 101I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste Techniczne œrodki ochronne, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 113HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Wykład, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, nieparzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A

Wykład, nieparzyste PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste SYSTEMY POMIAROWE OZE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, RADOŃ Urszula dr hab. inż.prof.PŒk, 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, tydzień PODSTAWY BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 404KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB

Wykład, tydzień BIOLOGIA I EKOLOGIA, PARKA Barbara dr, 1.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, tydzień Odnawialne Ÿródła energii, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 2.29D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 N

Wykład, tydzień MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień Wybrane zagadnienia teorii sterowania, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 1.14D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 4/1 E 4ED12

Wykład, tydzień Metaloznawstwo II, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŒk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste Napędy hydr. i pneum. w œrod. transportu, DINDORF Ryszard prof.dr hab.inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, parzyste PODSTAWY RACH. WYRÓWNAWCZEGO I OB. GED., WOLSKI Bogdan prof. dr hab. inż., 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Wykład, parzyste TERMODYNAMIKA, PASTUSZKO Robert dr hab. inż., 116HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 W 301W

Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste OCHRONA I ZAGROŻENIE ŒRODOWISKA, DĽBEK Lidia dr hab.prof.PŒk, 1.14 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 2/1 201OZ

Wykład, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4-10 TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 10, 15 TERMODYNAMIKA TECHNICZNA, PAWLENKO Anatoly prof.dr hab.inż., 1.08 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 2/1 201IŒ

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L01_a
101BUA

Laboratorium, nieparzyste OBRÓBKA BEZUBYTKOWA, THOMAS Piotr dr inż., 106HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T L01_a
41LiSA

Laboratorium, nieparzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L10_a
105BUB

Laboratorium, nieparzyste RYSUNEK TECHNICZNY I GEOM.WYKREŒLNA, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 L02_a
101IuB

Laboratorium, nieparzyste Hałas i drgania maszyn, MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 3.14B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB

Laboratorium, nieparzyste SYSTEMY GEOINFORMACYJNE GIS, BLISTAN Peter dr hab. inż., 2.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L05_a
203GKA

Laboratorium, nieparzyste PODSTAWY FOTOGRAMETRII, SOBURA Szymon mgr inż., 2.18 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 L06_a
203GKB

Laboratorium, nieparzyste GEOMETRIA WYKR. I GRAFIKA KOMP.Z CAD, PUKANSKA Katarina dr hab. inż., 2.16 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 L06_a
103GKB

Laboratorium, nieparzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, Tyg. 1-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŒNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień KOMPUTEROWE PROJ. KONSTR. BETONOWYCH, TWORZEWSKI Paweł dr inż., 2.19HA, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 4/1 405KB
405KB L11_c

Laboratorium, tydzień PODSTAWY INFORMATYKI, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.10B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 A 202A
L04_b

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień METODY OBLICZENIOWE W MECH. KONSTR., NOWAK Ewa mgr inż., 2.02A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 L07_a
304BUA

Laboratorium, tydzień ELEKTROTECHNIKA i URZADZENIA ELEKTRYCZNE, GORYCA Zbigniew prof. dr hab. inż., 3.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L02_a
101OZB

Laboratorium, tydzień ROBOTY PRZEMYSŁOWE, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 207CL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A
L02_b

Laboratorium, parzyste RYSUNEK ODRĘCZNY, WOJNOWSKA-HECIAK Magdalena mgr inż. arch., 3.21A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L06_a
103BUB

Laboratorium, parzyste GEOLOGIA, RUSIN Anna mgr inż., 4.20A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 L09_a
105BUA

Laboratorium, parzyste RYSUNEK TECHNICZNY, DOBOSZ Piotr dr inż., 3.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_OZE 1/1 L01_a
101OZA

Laboratorium, parzyste METROLOGIA, STĘPIEŃ Krzysztof dr hab. inż., 110HB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 I 201I

Laboratorium, parzyste FIZYKA, KOWALCZYK Joanna mgr inż., 3.22B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 101T
L02_b

Laboratorium, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L07_a
1ID14A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 8-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, MICHTA Dagmara mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Ćwiczenia, nieparzyste Mechanika techniczna I, BĽKOWSKI Andrzej dr inż., 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 T 102T

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, STEFAŃSKI Tadeusz dr hab.inż.,prof PŒk, 1.06D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N 1ND11

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MIGUS Piotr dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY MARKETINGU, LYPCHUK Vasyl prof.dr hab, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, parzyste MIKROEKONOMIA, ANDRUSZKO Lubow dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste NAPĘDY I STEROW. HYDRAULICZNE I PNEUMAT., SIKORA Krzysztof dr inż., 3.04B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 33CAD, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 M 34IMM

Ćwiczenia, Tyg. 11-16 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M




Wykład, nieparzyste FIZYKA, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 103M

Wykład, nieparzyste Przedmiot HES I, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 W 101W

Wykład, nieparzyste SKUTKI ZAGROŻEŃ POŻAROWYCH, STEFAŃSKI Konrad dr inż., 1.07B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, nieparzyste PRAWO BUDOWLANE, KRONER Andrzej dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, nieparzyste KONSTRUKCJE ŻELBETOWE 1, BACHARZ Kamil dr inż., 1.05A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/1 302AU

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WYCENA NIERUCHOMOŒCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 303

Wykład, parzyste PRZEDMIOT DO WYBORU W JĘZYKU ANGIELSKIM, LUŒCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 T 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, parzyste MECHANIKA OGÓLNAII, RADOWICZ Andrzej prof. dr hab., 1.06B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 201M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 2/1 M 202M

Wykład, parzyste STATYSTYKA MATEMATYCZNA, MAZUREK Grzegorz dr inż., 1.03A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Wykład, parzyste MARKETING, LYPCHUK Vasyl prof.dr hab, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/1 201AU

Wykład, parzyste PODSTAWY INFORMATYKI 1, DETKA Marcin dr inż., 1.15 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_IŒ 1/1 101IŒ

Wykład, parzyste ŒRODKI BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 1.08B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 33BPT

Wykład, parzyste MATEMATYKA STOSOWANA W GEOMATYCE, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 4.09 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 201GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 202GK, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 2/1 203GK

Wykład, parzyste HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 N

Wykład, parzyste ZARZĽDZANIE JAKOŒCIĽ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 302

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA BUDOWLI 2, DUDZIK Agnieszka dr inż., 4.17aA, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/1 201GI

Ćwiczenia, nieparzyste MATEMATYKA 1, SĘKALSKI Maciej dr, 4.08A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU

Ćwiczenia, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., 5.32A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 205BU

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA, PAWIŃSKA Anna dr, 5.21B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11

Ćwiczenia, tydzień WYTRZYMAŁOŒĆ MATERIAŁÓW I, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 204BU

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 1, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, ŁABĘDZKI PAWEŁ dr inż., 2.20 ENERG, Stacjonarne I stopnia IŒGiE_GiK 1/1 101GK

Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 2.21DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 4.15B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 8, 10, 12 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY TECHNIKI CIEPLNEJ, KANIOWSKI Robert dr inż.,