Grupa: Stacjonarne I stopnia WZiMK

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Wykład, Tyd. 1 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĄPÓR Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĄPÓR Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyd. 12 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102
Uwaga! 17 grudnia 2018 r. (poniedzialek w 12 tygodniu) przeniesione zajecia z 11.12.2018 r. (tj. z wtorku w 11 tygodniu).

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, nieparzyste INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, DETKA Marcin dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 1-5, 7, 9, 11, 13 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-12 PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FINANCE AND BANKING, BEDNARCZYK Jan dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyd. 3 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.18D, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 8, 10 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, tydzień ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Wykład, Tyg. 1, 3 BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-10 JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 2, 4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3 RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201


Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
L03_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, DETKA Marcin dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
L01_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyd. 2 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY METODOLOGII BADAŃ NAUKOWYCH, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Laboratorium, Tyg. 2-7 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNKOWOŚĆ, PIĄTEK Edyta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 4-11 BAZY DANYCH - grupa wyrownawcza, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402
Pierwsze zajecia w dn. 22.10.2018r.


Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.08A, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-10 FINANSE PUBLICZNE, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 2-3, 6-12, 14-15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Ćwiczenia, Tyg. 2-11 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOZUBEK Paweł dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, parzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

projekt, Tyd. 9 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B /// UWAGA! 26.11.2018r. - odrabiane zajecia z czwartku 15.11.2018r. tj. 7 tygodnia!

projekt, Tyd. 11 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A /// UWAGA! 10.12.2018r. - odrabiane zajecia z wtorku 13.11.2018r. tj. 7 tygodnia!

Ćwiczenia, Tyg. 2-11 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyd. 11 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101




Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 2-7 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 2-13 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 8-13 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOZUBEK Paweł dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Laboratorium, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 2-7 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 2-13 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102
L04_b

projekt, Tyd. 9 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B /// UWAGA! 26.11.2018r. - odrabiane zajecia z wtorku 13.11.2018r. tj. 7 tygodnia!



08:00-14:00, tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401





Tyd. 16 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
Rezewacja Auli Ge.2 dnia 28 stycznia 2019 r. w godz. 9.50-11.40. Kolokwium "Techniki komputerowe w zarz. fin. przesdsi#biorstw"

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 3-13 PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Seminarium, 14:30-16:00, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, DETKA Marcin dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401






Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402




W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3 MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-15 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 MOTYWACJA I EFEKTYWNA NAUKA, RADOWICZ Joanna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyd. 15 STATYSTYKA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, JAWORSKA Beata mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, Tyd. 10 RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202
04.12.2018 - odrabianie zaj#a z dnia 27.11.2018

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, parzyste Podstawy marketingu, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, Tyg. 11, 13, 15 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, nieparzyste EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 1-5, 11-15 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA DYSKRETNA, MACIĄG Artur dr hab. prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 1-15 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyd. 14 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101
Uwaga!!! Wtorek 15 stycznia 2019 r. w 14 tygodniu zajec.

Wykład, Tyd. 1 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W TECHNICE, SZMIDT Artur dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, nieparzyste HISTORIA TECHNIKI, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste Technologie internetowe, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 2, 4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, parzyste SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 6, 8, 10, 12, 14 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyd. 5 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Wykład, nieparzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-4, 6-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

projekt, nieparzyste DOKUMENTACJA TECHNOLOGICZNA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B


Laboratorium, nieparzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Technologie internetowe, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MATEMATYKA DYSKRETNA, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, tydzień ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 10, 12, 14 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 4.18C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-15 JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 2.32C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201
201A

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

Laboratorium, parzyste MODELOWANIE W INŻYNIERII PRODUKCJI, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102


Ćwiczenia, Tyg. 2, 4 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 5, 7, 9 FIZYKA I, JAGODZIŃSKI Paweł dr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 1-6, 9, 11-15 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNOLOGIE INFOR. W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK EKONOMIA, 2.31C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, parzyste PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101
L01_b

Laboratorium, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, parzyste SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402




tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401






projekt, tydzień PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, Tyg. 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301




Ś
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, nieparzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, PIĄTEK Edyta dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, tydzień STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 8-9, 11-12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

Wykład, Tyg. 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyd. 10 BUSINESS INFORMATION MANAGEMENT, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 KSZTAŁTOWANIE KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘB, WALCZYK Anna dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1-10 HISTORIA GOSPODARCZA, OSSOWSKA Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 3-4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 9, 11, 13, 15 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyd. 12 TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202
odrabianie zaj#a

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Technologie internetowe, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste TWORZYWA SZTUCZNE I KOMPOZYTY, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Laboratorium, Tyg. 8-13 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, parzyste BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1-10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L03_a
402A

Laboratorium, nieparzyste PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, KURDZIEL Jerzy dr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, nieparzyste ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, Tyg. 8-13 SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B


Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 3-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, nieparzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, tydzień PODSTAWY EKONOMII, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, RĘBOSZ-KURDEK Anna dr inż., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ, MASTERNAK-JANUS Aneta dr inż., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA GOSPODARCZA, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101



Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L04_a
302B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, tydzień PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, Tyg. 3-4, 6-15 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L03_a
102A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, WOJTYNIAK Tomasz mgr inż., 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L02_a
101B

Laboratorium, tydzień EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ZIP, 2.32C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Laboratorium, tydzień PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L02_a
101B

Laboratorium, Tyg. 3-14 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, PAJĘCKI Michał mgr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, parzyste PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, KURDZIEL Jerzy dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Laboratorium, parzyste SYSTEM INFORMACYJNY RACHUNKOWOŚCI, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

Laboratorium, Tyg. 3-14 D-TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, LACHOWSKI Jan dr, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D L01_a
101A



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE I, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-2 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, parzyste MECHANIKA TECHNICZNA, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 7, 9, 11 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, parzyste ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 3, 5 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 6-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 11-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-2, 4-9 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

Laboratorium, Tyg. 3-12 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301A


projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY RECYKLINGU, RYBACZEWSKA-BŁAŻEJOWSKA M. dr inż., 2.04C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, Tyg. 1-10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.31C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L04_a
402B

projekt, Tyg. 3, 5, 11, 13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, parzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, ŚCIANA Artur mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

projekt, Tyg. 1-10 FUNDUSZE UE, NOWAK Paulina dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A

projekt, Tyg. 2, 4, 8-9, 11-12, 14, 16 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, BANASIK Tomasz dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, PAWELEC Artur mgr inż., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L01_a
401A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L L02_a
401B

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, Tyg. 1-4 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-5 REPETYTORIUM Z MATEMATYKI, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 3.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 LOGISTYKA PRODUKCJI, ŚCIANA Artur mgr inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Ćwiczenia, Tyg. 6-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Laboratorium, Tyg. 1-6 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B

Laboratorium, Tyg. 7-12 GRAFIKA INŻYNIERSKA, DZIOBA Ihor dr hab., prof. PŚk, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 5.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L04_a
102B



Ćwiczenia, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, ŚCIANA Artur mgr inż., 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201

Ćwiczenia, Tyg. 5-15 MIKROEKONOMIA, MIŁEK Dorota dr, 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15 BUSINESS INFORMATION MANAGEMENT, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2-6, 8, 10-13 EKONOMETRIA, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, tydzień WYCHOWANIE FIZYCZNE, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, parzyste LOGISTYKA PRODUKCJI, ŚCIANA Artur mgr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301

projekt, nieparzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

projekt, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

projekt, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L01_a
201A

projekt, parzyste INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L02_a
301B

projekt, parzyste TECHNOLOGIE I SYSTEMY PRODUKCYJNE, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

projekt, Tyg. 2-11 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L03_a
202A

Wykład, Tyg. 1-10 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, tydzień PROJEKTOWANIE INŻYNIERSKIE, LIS Zbigniew dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyd. 2 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L03_a
202A

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, parzyste LABORATORIUM WYTRZYMAŁOŚCI MATERIAŁÓW, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.08C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z-JĘZYKI PROGRAMOWANIA-C++, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.09C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z L02_a
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L02_a
201B

Laboratorium, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK ANGIELSKI ID, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY I, JĘZYK ZIP, 2.31C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Laboratorium, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, BUCKI Tomasz mgr inż., SZWED Bartłomiej mgr inż., THOMAS Piotr dr inż., 102HB, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L01_a
201A

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L01_a
401A

Laboratorium, parzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L L01_a
101A

Laboratorium, Tyg. 3-14 Z - TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z L02_a
101B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 2.32C, 5.28C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Laboratorium, tydzień JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301
301B

Laboratorium, tydzień JĘZYK ANGIELSKI III, JĘZYK ANGIELSKI ID, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201
201B

Laboratorium, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L02_a
401B

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE VISUAL BASIC, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 1-12 TECHNIKI KOMP.WE WSPOMAGANIU DECYZJI LOG, LUCIŃSKA Małgorzata dr, 2.01C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L L01_a
301A

Laboratorium, Tyg. 1-15 JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 3.10C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Laboratorium, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13 Technologie internetowe, BĘBEN Karolina mgr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, SZCZEPAŃSKA Maria dr, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101
L02_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102
L03_b

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Ćwiczenia, parzyste RACHUNKOWOŚĆ, SZYMCZYK Bartłomiej mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201

Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY ZARZĄDZANIA DLA INŻYNIERÓW, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101



tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401

Seminarium, Tyg. 1-15 SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402



P
I
ą
T
E
K

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyd. 2 PODSTAWY ZARZĄDZANIA, KILIAŃSKA Katarzyna mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 2.07C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Ćwiczenia, Tyg. 1-15 ANALIZA MATEMATYCZNA I, HOŻEJOWSKI Leszek dr, 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101

Ćwiczenia, parzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.11C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, nieparzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1-8 PODSTAWY EKONOMII, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101

Wykład, Tyg. 1-15 INŻYNIERIA SYSTEMÓW I ANALIZA SYSTEMOWA, GIERULSKI Wacław dr hab.inż. prof.PŚK, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, parzyste WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-4 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12 INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301




Wykład, nieparzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, nieparzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 1-10 INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-15 TOWAROZNAWSTWO, CHATYS RAFAŁ dr hab inż., 1.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 LOGISTYKA PRODUKCJI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 2.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, nieparzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste NORMALIZACJA W LOGISTYCE, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.15C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L02_a
L02_b

Laboratorium, Tyg. 3-14 PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D L01_a
201A

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a
301B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 4.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L02_a
201B

projekt, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E L04_a
202B




Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L03_a
L03_b

projekt, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L02_a
201B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
302B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WYCENA NIERUCHOMOŚCI, SOKAŁA Małgorzata dr inż., 4.30C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L L04_a
202B

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 2.32C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a
301A





tydzień PRAKTYKA ZAWODOWA, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 D 401




projekt, parzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 4.11C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z L03_a
402A

Laboratorium, tydzień TECHNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH, DUBAJ Krzysztof mgr inż., 0.34C, 4.25C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z L01_a
L01_b

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA I, WĘDRYCHOWSKA-PAJEK Małgorzata mgr, 1.06C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Ćwiczenia, parzyste ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 4.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19