Grupa: Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Metody obliczeniowe, Kubuœ Łukasz mgr inż., 2.22DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

projekt, nieparzyste Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

projekt, nieparzyste Systemy inteligentne 2, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.15DH, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B


Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B


W
T

Laboratorium, parzyste Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., 4.11D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B


Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Wykład, tydzień Grafika komputerowa, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Laboratorium, tydzień Grafika komputerowa, Pięta Paweł mgr inż., 3.19D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Œ
R


Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
UWAGA! 25.10.2017r. (4 tydzien) jednorazowa zmiana miejsca realizacji zajec. Wyklad przeniesiono do auli 1.15C w bud. "C".

Wykład, tydzień Podstawy inżynierii programowania, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I


C
Z
W

projekt, parzyste Grafika komputerowa, Michno Tomasz mgr inż., 3.05D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Ćwiczenia, tydzień Język obcy 3, CIOSEK Hanna mgr, Janowska Agnieszka mgr, 2.30D, 2.32D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I



Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I


P
T

Ćwiczenia, tydzień Wychowanie fizyczne 1, Hala WF, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID13

Laboratorium, tydzień Podstawy inżynierii programowania, Krechowicz Adam mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/12/18