Sala: Aula Gł 2

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, parzysty KONSTRUKCJE PODATNE, WCIŚLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 226BM

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 NEGOCJACJE, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, parzysty TEORIA I Z. PROJ. ARCH. URBANISTYCZNEGO, KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, tydzień Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, KAZAŁA Robert dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202



W
T

Wykład, parzysty AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB

Wykład, tydzień Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 GRAFIKA INŻYNIERSKA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty MATEMATYKA FINANSOWA, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, tydzień Modelowanie i analiza procesów biznesow., SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Wprowadzenie do komunik. człow.-komputer, KUŁAKOWSKI Andrzej dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I

Wykład, parzysty Projektow.aplikacji internetowych 2, KURCZYNA Konrad mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13


Ś
R

Wykład, tydzień Programowanie usług sieciowych, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID21, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I 1ID22

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, SAWICZ Zbigniew dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 221TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 222TB

Wykład, Tyg. 1-10 METROLOGIA, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień Informatyczne systemy zarządzania, SITEK Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

Wykład, tydzień Inżynieria systemów informacyjnych, WIECZOREK KAROL mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID13

tydzień WIECZOREK KAROL mgr inż., Aula Gł 2
rez 10.05


C
Z
W

Wykład, Tyg. 1-16 ANALIZA MATEMATYCZNA II, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA II, MACIEJEWSKA BEATA dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, tydzień Architektura procesów graficznych, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID15

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Z - PODSTAWY INFORMATYKI, SZTECHMAN Jan dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102



P
T

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PUBLIC RELATIONS, LIPCZUK V. prof., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 1-10 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE, WALCZYK Anna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303


Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17