Sala: Aula Gł 2

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 TECHNIKI WYTWARZANIA I, SKRZYPCZYK Andrzej dr inż., THOMAS Piotr dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1, 3 PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA, RADOWICZ Joanna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 6, 8, 10, 12, 14 MULTIAGENT MODELLING FOR INDUSTRY 4.0, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRZEDSIĘBIORSTWO NA RYNKU KAPITAŁOWYM, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, tydzień Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., Aula Gł 2, Erasmus WEAiI, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, Tyg. 2, 4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 5-15 HISTORIA MYŚLI EKONOMICZNEJ, GŁÓWKA Jan dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, Ovsyak Volodymir prof. dr hab. inż., SŁOŃ Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



Tyd. 16 TECHNIKI KOMPUTEROWE W ZARZ.FINANS.PRZED, BOCHNACKA Dorota mgr, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L01_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L02_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L04_a
Rezewacja Auli Ge.2 dnia 28 stycznia 2019 r. w godz. 9.50-11.40. Kolokwium "Techniki komputerowe w zarz. fin. przesdsi#biorstw"






W
T

Wykład, parzyste TECHNIKI WYTWARZANIA, KOCAŃDA Andrzej prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, parzyste FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyg. 3, 5, 7 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyd. 13 WNIOSKOWANIE STATYSTYCZNE, BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102
UWAGA!!! 8 stycznia 2019 r. tj. 13 tydzien zajec

Wykład, Tyg. 1-4, 6-15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, nieparzyste Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKONOMIA MENEDŻERSKA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, nieparzyste INNOWACJE W TECHNICE, SZMIDT Artur dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 FIZYKA I, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102



Ś
R

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, tydzień Przedmiot HES I, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, parzyste BHP, MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, tydzień Programowanie współbieżne, BEDLA Mariusz dr inż., PADUCH Paweł dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I



C
Z
W

Wykład, nieparzyste BUDOWNICTWO OGÓLNE, STĘPIEŃ Piotr mgr inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/1 203BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102


Wykład, nieparzyste WYBRANE ZAGAD. Z HISTORII CYWIL. EUROP., SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 301BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 302BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/1 303BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 3/1 301GI

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 AUDYT WEWNĘTRZNY, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302



P
T

Wykład, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, DENIZIAK Roman Stanisław dr hab.inż,prof PŚK, Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 ANALIZA EKONOMICZNA, BUĆKO Józef dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste Podstawy marketingu, LYPCHUK Vasyl prof. dr hab., Aula Gł 2, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19