Sala: 117B

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Elementy Dynamiki, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 FIZYKA II, GAJDEK Marek dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA, FILATOVA Darya dr hab.inż.prof.PŚk., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 EKSPLOATACJA MASZYN PRODUKCYJNYCH, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA PROD., DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 102, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 Z 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 E-PODSTAWY INFORMATYKI, DETKA Marcin dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 MARKETING MIĘDZYNARODOWY, OKSANYCH Aleksander prof. dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 203, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 204

Wykład, parzysty BEZPIECZEŃSTWO PRACY I ERGONOMIA, Frankowski Mirosław mgr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 1/2 101GI

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 Akademickie dobre wychowanie 2, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I


W
T

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 104BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/2 105BU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7 PODSTAWY NORMALIZACJI, GRABAS Bogusław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 EKOLOGISTYKA, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, parzysty Przedmiot humanistyczno-społeczny, RADOWICZ Joanna dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA ROBÓT BUDOWLANYCH 2, DACHOWSKI Ryszard dr hab. inż. prof. PŚk., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, Tyg. 1-10 Historia Kielc i regionu świętokrzysk., GŁÓWKA Jan dr, 117B, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 A 201A, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 21KWW, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 M 22IMM, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 21TS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 22LiS, Stacjonarne II stopnia WMiBM 2/1 T 23LiS



Ś
R

Wykład, Tyg. 1-17 TEORIA SPRĘŻYSTOŚCI I PLASTYCZNOŚCI, PAWLAK Urszula dr inż., 117B, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 123BD, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Tyd. 15 DETKA Marcin dr inż., 117B
Rezerwacja jednorazowa w dniu 21.06.2017

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGADNIENIA ROBÓT BUDOWLANYCH, STĘPIEŃ Anna dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB

Wykład, tydzień MATERIAŁOZNAWSTWO, BOLANOWSKI Kazimierz dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 T 101T, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 W 101W

Seminarium, tydzień 117B
REZERWACJA! Kontakt - Pawel SMIGLARSKI tel. wew. 340 lub 572-903-582

Wykład, Tyd. 13 Metaloznawstwo I, DZIADOŃ Andrzej Prof. dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/2 M 102M
UWAGA! ZALICZENIE - 31 maja 2017 r.! Godz. 17.00 grupy: L01 i L02. Godz. 18.00 grupy: L03 i L04.


C
Z
W

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 PROJEKTOWANIE PROCESÓW, WÓJCIK Stanisław dr inż., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 L 303

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 E 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 31PSB, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 32IBW, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 I 33BPT, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 T 32TS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 31IWP, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/2 W 32PFP

Wykład, parzysty ZARZĄDZANIE LOKALIZACJĄ PRZEDSIĘBIORSTW, STADNYTSKI Jurij prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302


Wykład, Tyg. 1-15 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, parzysty CONTROLING OPERACYJNY, WIERZBICKA Wiesława mgr, 117B, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Seminarium, Tyd. 14 NEIMITZ Andrzej prof.dr hab.inż., 117B
8 czerwca 2017 r. - REZERWACJA!


P
T

Wykład, tydzień MATEMATYKA 2, PŁOSKI Arkadiusz prof.dr hab., 117B, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 101GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 102GK, Stacjonarne I stopnia IŚGiE_GiK 1/2 103GK


Wykład, tydzień PODSTAWY AUTOMATYZACJI, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŚk, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 T 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 Z 302

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9 PODSTAWY PRAWA, ANCZYKOWSKI P. mgr, 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE, LIPCZUK V. prof., 117B, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17