Sala: Aula Gł 1

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata mgr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzysty FUNDAMENTOWANIE 2, SOKOŁOWSKI Kazimierz dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, nieparzysty TEORIA PLANOWANIA MIAST I OSIEDLI, HECIAK Jakub dr inż. arch., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, parzysty HISTORIA I TEORIA KONSERWACJI ZABYTKÓW, BARAŃSKI Marek dr inż. arch., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 221AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ODWODNIENIE MOSTÓW, WCIŒLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty PROJ. ARCH. I OSADNICTWA WIEJSKIEGO, HECIAK Jakub dr inż. arch., KAMIONKA Lucjan dr hab. inż. arch., SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU

Wykład, nieparzysty PODSTAWY MOSTOWNICTWA, ŒWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŒk., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 304KB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 305KB

Wykład, parzysty EKONOMIKA I KOSZTORYSOWANIE, TELEJKO MAREK dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 301TB, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 302TB


Wykład, Tyg. 1-15 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW, SOBOL Marzena dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 E 203


W
T

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SELECTED ISSUES IN TRAFFIC ENG., STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L01_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L02_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L03_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L04_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L05_a

Wykład, parzysty FIZYKA II, OKNIŃSKI Andrzej prof.dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB

Wykład, parzysty BUDOWLE PODZIEMNE, WCIŒLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 RENEWABLE ENERGY, ORMAN Łukasz dr hab. inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L06_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L07_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L08_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L09_a, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 L10_a

Wykład, Tyg. 1-10 MATEMATYKA FINANSOWA, MACIĽG Artur dr hab. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103



Œ
R

Wykład, Tyg. 1, 3-6, 8-12 PODSTAWY MARKETINGU, GRZEGORZEWSKA-RAMOCKA Ewa dr hab.prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 E 103

Wykład, tydzień HISTORIA ARCHITEKTURY POLSKIEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, Tyg. 1-10 RACHUNKOWOŒĆ KORPORACYJNA, PIĽTEK Edyta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/2 E 303


Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE, WOJCIESZAK Łukasz dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY LOGISTYKI, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 14, 16 MAKROEKONOMIA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 Rynek usług logistycznych, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 SOCJOLOGIA MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, parzysty ANTROPOLOGIA KULTURY WSI I MIAST, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Wykład, tydzień HISTORIA BUDOWY MIAST 1, SZOT- RADZISZEWSKA Elżbieta dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Tyd. 1 SUSŁO-WILCZYŃSKA Mirosława mgr, Aula Gł 1
rezerwacja 02, 03, 2017

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PODSTAWY MARKETINGU, LIPCZUK V. prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103



Tyd. 2 Aula Gł 1
Rezerwacja jednorazowa 9.03.2017



Wykład, parzysty L-PODSTAWY INFORMATYKI, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 102, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/2 L 103

Wykład, Tyd. 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 Z 202



P
T

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 AKUSTYKA ARCH. I URBANISTYCZNA, RADZISZEWSKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU

Wykład, Tyg. 2, 8, 10 FINANSOWANIE ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW, MISZTAL Piotr dr hab., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/2 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5 FINANSE, MELNYCHENKO Oleksandr prof., Aula Gł 1, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 202, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/2 L 203

Wykład, parzysty MOSTY BETONOWE, WCIŒLIK Wiktor mgr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty SOME ASPECTS OF CONCRETE STRUCTURE, WÓJCICKI Artur dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 L11_a

Wykład, tydzień ZŁOŻONE KONSTRUKCJE BETONOWE (KB3), ŒLUSARCZYK Jacek dr inż., Aula Gł 1, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 124KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 125KB





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17