Sala: 3.12D

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L10_a
3ID15B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L05_a
3ID13A

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L02_a
1ED11B

Laboratorium, nieparzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L03_a
1ED12A

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L04_a
1ED12B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L01_a
3ID11A

Laboratorium, Tyg. 1-10 Programowanie współbieżne, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L09_a
3ID15A


W
T

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L02_a
3ID11B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 1, KACZMAREK Tomasz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID13B

projekt, tydzień Zaawansowane metody renderingu, Michno Tomasz mgr inż., 3.12D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID23A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L04_a
2ID12B


projekt, tydzień Architektura systemów komputerowych 2, WIECZOREK KAROL mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Œ
R

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L03_a
3ID12A

Laboratorium, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, Kaczmarski Daniel mgr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L01_a
2ID11A

Laboratorium, parzyste TECHNOLOGIE INFORMACYJNE, PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E L01_a
1ED11A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L03_a
2ID12A

Laboratorium, tydzień Programowanie w języku C 2, Wilk-Jakubowski Jacek dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I L02_a
2ID11B

C
Z
W







P
T

Laboratorium, nieparzyste PADUCH Paweł dr inż., 3.12D
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L04_a
3ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L06_a
3ID13B

Laboratorium, tydzień Programowanie współbieżne, Ciopiński Leszek mgr inż., PADUCH Paweł dr inż., 3.12D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I L07_a
3ID14A





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19