Sala: 102HCL

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, tydzień TECHNOLOGIE NAPRAWY I REGENERACJI, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 41LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 T 42TS

Wykład, nieparzyste Bezpieczeństwo w obróbce materiałów, RADEK Norbert dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 I 301I







Seminarium, parzyste Seminarium dyplomowe, PŁONECKI Leszek dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A





W
T
O
R
E
K

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 302A

Ćwiczenia, nieparzyste TEORIA REGULACJI II, DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 A 301A

Wykład, tydzień TEORIA I METODY OPTYMALIZACJI, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień Infrastruktura spedycyjno-logistyczna, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS





Wykład, parzyste Global logistics, ŻÓRAWSKI Wojciech dr hab.inż.,prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS






Œ
R
O
D
A

Wykład, tydzień Techniki wizyjne i przetwarzanie obrazów, ZWIERZCHOWSKI Jarosław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, tydzień KOMPUTEROWE SYSTEMY POMIAROWE, CEDRO Leszek dr hab.inż., prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Ćwiczenia, parzyste Wsparcie logist. dział. gosp. przeds. O, TOFIL Szymon mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 12LiS
L02+cz#ya L04

Wykład, tydzień PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS

Wykład, Tyg. 1-8 Metody analizy num. i obliczeń sym. w programie Mathematica, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1

Tyg. 1-15 JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1
rezerwacja






Ćwiczenia, Tyg. 8-13 Metody analizy num. i obliczeń sym. w programie Mathematica, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1







Seminarium, Tyg. 13-15 Metody analizy num. i obliczeń sym. w programie Mathematica, JANECKI Dariusz dr hab.inż.prof.PŒk, 102HCL, Stacjonarne III stopnia WMiBM 2/1



C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, nieparzyste TECHNOL. I PROJ. ZAUTOMAT. SYST. OBRÓBK., DZIECHCIARZ Stanisław dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A


Ćwiczenia, nieparzyste Niezawodnoœć systemów, KURP Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T 11TS

Wykład, parzyste MODELOWANIE I SYMULACJA II, FARANA Radim prof. dr hab. inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 A 101A

Wykład, Tyg. 1-11 PODSTAWY LOGISTYKI, GONTARSKI Dariusz dr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia




Wykład, parzyste Aplik. internet. w ster. i monit. proc., MIĘSIKOWSKA Marzena dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 401A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 4/1 A 402A


Ćwiczenia, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11 PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WMiBM 1/2 T
uzupeenienie efektów ksztaecenia



P
I
š
T
E
K

Wykład, tydzień Nowoczesne techn. prod. w urz. transp., SĘK Piotr dr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS

Wykład, nieparzyste STEROWNIKI PLC W SYSTEMACH PRODUKCYJNYCH, WIŒNIEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101







Ćwiczenia, parzyste PODSTAWY LOGISTYKI, DANIELEWSKI Hubert mgr inż., 102HCL, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 31LiS, Stacjonarne I stopnia WMiBM 3/1 T 32TS







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/11/19