Sala: 1.04A

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 MATERIAŁY KOMPOZYTOWE W MOSTOWNICTWIE, ŚWIT Grzegorz dr hab.inż.prof.PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 1, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HISTORIA ARCHITEKTURY POWSZECHNEJ 2, DOROZ-TUREK Małgorzata dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 ARCHITEKTURA WSPÓŁCZESNA, GIL-MASTALERCZYK Joanna dr inż, 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 301AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 3/2 302AU

Wykład, parzysty KONSTRUKCJE DREWNIANE, WÓJCICKI Artur dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a

Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby




Wykład, parzysty BUDOWNICTWO OGÓLNE 3, FARYNIAK Leszek dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 201AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 2/2 L03_a




W
T
O
R
E
K

Wykład, parzysty METALOWE KONSTRUKCJE CIENKOŚCIENNE, SZYCHOWSKI Andrzej dr hab in, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 224KB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 225KB

nieparzysty 1.04A
rezerwacja dziekanat 30, 05, 2017

parzysty ŚLUSARCZYK Jacek dr inż., 1.04A
rezerwacja

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYBRANE ZAGADN. TECHNOLOG. ROBÓT BUDOWL., SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Wykład, parzysty TECHNOLOGIA NAPRAW I OCHRONY BUDOWLI, SAWICZ Zbigniew dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 121TB, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 122TB

Tyg. 1-18 TEODORCZYK Michał dr inż, 1.04A
20.06.2017 rezerwacja



Wykład, parzysty PROJEKTOWANIE WSTĘPNE URBANISTYCZNE, WEHLE-STRZELECKA Stanisława prof.dr hab.arch., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/2 102AU





Ś
R
O
D
A

Wykład, tydzień GEOLOGIA INŻYNIERSKA, PRZYBYŁOWICZ Wiktor dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_GI 2/2 201GI

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYKORZYSTANIE ENERGII ODNAWIALNEJ W BUD., ZENDER-ŚWIERCZ Ewa dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 2/1 222AU

Wykład, tydzień PODSTAWY PROJEKTOWANIA DRÓG, STĘPIEŃ JUSTYNA mgr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD


Ćwiczenia, Tyg. 1-18 Grupa powtarzająca - Wytrzymałość materiałów 1, BACHARZ Magdalena dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 202BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 203BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 204BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU
22 osoby



projekt, parzysty TECHNIKI OCHRONY ATMOSFERY, SAŁATA Aleksandra mgr inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 122OW, Stacjonarne II stopnia IŚGiE_IŚ 1/1 L04_a





C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, tydzień TECHNOLOGIA BUDOWY DRÓG, BUCZYŃSKI Przemysław dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 3/2 303BD

nieparzysty 1.04A
rezerwacja dziekanat 01, 06, 2017

Ćwiczenia, parzysty WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, CZAJKOWSKA Agnieszka dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 205BU

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW 2, MYTYCH-KUMAŃSKA ELIZA dr inż., 1.04A, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 2/2 201BU




Wykład, parzysty WYBRANE ZAGADNIENIA TECHNOL. BET. MOST., WAWRZEŃCZYK Jerzy dr hab.inż. prof. PŚk., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM





P
T

Wykład, parzysty UTRZYM. I EKSPL. NAW. BET. DRÓG I LOTN., NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 2/1 223BD

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 HYDRAULICZNE PODST. PROJ. MOSTÓW I PRZEP, GÓRSKI Jarosław dr inż., 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_Bud 1/1 126BM

Wykład, parzysty BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE, NITA PIOTR prof dr hab inż, 1.04A, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 121AU, Stacjonarne II stopnia WBiA_AiU 1/1 122AU






Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17