Sala: 1.20C

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Wykład, Tyg. 1-5 ANALIZA MATEMATYCZNA, KRUK Barbara dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 6-18 ALGEBRA LINIOWA, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., STĘPIEŃ Marcin dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 INFORMATYKA-PROGRAMOWANIE, STĄPÓR Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PODSTAWY METODOLOGII BADAŃ NAUKOWYCH, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTWA Z BANKIEM, SOBOL Marzena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, tydzień PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 POLITYKA PODATKOWA PODMIOTÓW GOSPODARCZY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202


W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 1-7 ZAGADNIENIA OPTYMALIZACJI, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 8-15 METODOLOGIA BADAŃ NAUKOWYCH, BOJCZUK Dariusz dr hab.inż.prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE INNOWACJAMI, PIOTROWSKA- PIĄTEK Agnieszka dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 1-15 RACHUNEK KOSZTÓW LOGISTYKI, KOTOWSKA-JELONEK Marianna dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 1-5, 11-15 PODSTAWY PRAWA, KOTULSKA Magdalena dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 Z 102

Wykład, Tyd. 1 BADANIA OPERACYJNE, SKÓRA Monika dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302

Wykład, Tyg. 5, 7, 9, 11, 13, 15 MIKROEKONOMIA, OKSANYCH Oleksander prof. dr hab. inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-10 SYSTEM PODATKOWY I CELNY, NIEMIEC Andrzej mgr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202







Tyd. 12 1.20C
18 grudnia 2018 r. - RZERWACJA - Pawel SMIGLARSKI, tel. wew. 340.


Ś
R
O
D
A

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 PRAWO GOSPODARCZE II, WOJCIESZAK Łukasz dr hab.prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 EKONOMIKA TRANSPORTU, KOZUBEK Paweł dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 WPROWADZENIE DO TECHNIKI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 6, 8, 10 MAKROEKONOMIA II, Żyła Anna dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 102

Wykład, Tyg. 1-5 PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA, KACZMARSKA Bożena dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA JAKOŚCI, MAKIEŁA Włodzimierz dr hab.inż. prof. PŚK, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302






Tyd. 15 1.20C
Rezerwacja w dn. 23.01.2019 - Zebranie Nauczycieli Akademickich




C
Z
W

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 PROGRAMOWANIE I PLANOWANIE STRATEGICZNE, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, Tyg. 3, 5, 7, 9 POLITYKA SPOŁECZNA, WITCZAK-ROSZKOWSKA Danuta dr, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, tydzień MECHANIKA PŁYNÓW I WYMIANA CIEPŁA, BARTOSIK Artur dr hab. inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste INŻYNIERIA PROEKOLOGICZNA, KRECHOWICZ Maria dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, parzyste RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 Z 202

Wykład, nieparzyste ZARZĄDZANIE ROZWOJEM ORGANIZACJI, GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK Edyta dr, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste SYMULACJE W PRZEDSIĘBIORSTWIE, GRYSA Krzysztof prof. dr hab., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 101, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 Competitiveness and innovativeness in ec, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203



P
I
ą
T
E
K

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, BORKOWSKI STANISŁAW prof.dr hab.inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 203

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 RÓWNANIA RÓŻNICZKOWE, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 E 202

Wykład, parzyste KOMPUTEROWE WSPOMAG. ZARZĄDZ. PRODUKCJĄ, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ALGEBRA LINIOWA, HOŻEJOWSKA Sylwia dr hab., 1.20C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 10, 12 MODELOWANIE PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, LUŚCIŃSKI Sławomir dr inż., 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102

Wykład, parzyste GOSPODARKA MAGAZYNOWA, PAWEŁCZYK Marek dr hab.inż. prof. PŚk, 1.20C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/2 Z 102




Tyd. 11 1.20C
Rezerwacja! 14 grudnia 2018r. - kon. Pawel Smiglarski tel. wew. 340








Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19