Sala: 3.10C

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
O
N
I
E
D
Z
I
A
ł
E
K

Wykład, parzyste PROJEKTOW. RELAC. BAZ DANYCH-MYSQL, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 1-12 PROGRAMOWANIE W ŚRODOWISKU RAD C++, KOCZUBIEJ Sławomir dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 PROCESY PRODUKCYJNE, BOCHNIA Jerzy dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 201, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 1-10 JĘZYK PROGRAMOWANIA PYTHON, STĄPÓR Paweł dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, Tyg. 4-11 BAZY DANYCH - grupa wyrownawcza, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 L 302, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 Z 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402
Pierwsze zajecia w dn. 22.10.2018r.



Ćwiczenia, Tyg. 7, 9, 11, 13 EKONOMIA MENEDŻERSKA, Żyła Anna dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 1/1 E 101






W
T
O
R
E
K

Wykład, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 L 402

nieparzyste MOSKWA-BĘCZKOWSKA Daria dr, 3.10C
Rezerwacja szskolenia POWER

Seminarium, tydzień SEMINARIUM I PRACA DYPLOMOWA, TUŚNIO Janusz dr hab. inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 401, Stacjonarne I stopnia WZiMK 4/1 Z 402

Wykład, nieparzyste EKSPLORACJA I PRZYGOT. DANYCH DO ANALIZ, NOWAKOWSKA Marzena dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, nieparzyste Technologie internetowe, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201

Wykład, parzyste SIECI KOMPUTER. I APLIKACJE SIECIOWE, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, 3.16C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201




Wykład, parzyste PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNET.-JAVA, SENDER Zbigniew dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301


Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ELEMENTY RACHUNKU PRAWDOPODOB. I STAT., BRZOZOWSKA-RUP Katarzyna dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 D 101




Ś
R

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 ANALIZA MATEMATYCZNA I, MACIEJEWSKA BEATA dr hab., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 E 101

Ćwiczenia, Tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 201

Ćwiczenia, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ZARZĄDZANIE PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ W PRZED, PIĄTEK Edyta dr, 3.10C, Stacjonarne II stopnia WZiMK 2/1 E 202

Ćwiczenia, Tyg. 1-10 STATYSTYKA, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202

Wykład, Tyg. 3-4 WSTĘP DO OCHRONY WŁASNOŚCI INTELEKTUALN., JAWORSKA Beata mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102




C
Z
W
A
R
T
E
K

Wykład, Tyg. 1-10 PODSTAWY MODELOWANIA ZALEŻNOŚCI W DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.18C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

Wykład, nieparzyste WIZUALIZACJA DANYCH, PIASTA Zdzisław dr, 3.10C, 3.17C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301

projekt, Tyg. 2, 4, 6, 8, 10 GOSPODARKA REGIONALNA, KOT Janusz dr hab. prof.PŚk, 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E L03_a
302A

Laboratorium, Tyg. 1-15 JĘZYK ANGIELSKI I, JĘZYK LOGISTYKA, 2.31C, 3.10C, 5.28C, 5.29C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 101, Stacjonarne I stopnia WZiMK 1/1 L 102

Wykład, Tyg. 1-10 INTEGRACJA KORPORACYJNYCH ZASOBÓW DANYCH, KRZESIMOWSKI Damian dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 D 301




Ćwiczenia, parzyste INFRASTRUKTURA LOGISTYCZNA, ŚCIANA Artur mgr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 L 202






P
T

Wykład, nieparzyste ALGORYTMY I STRUKTURY DANYCH, DETKA Marcin dr inż., 3.10C, Stacjonarne I stopnia WZiMK 2/1 D 201







Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19