Sala: 3.26D

Pełny ekran Indeks Pomoc ZnajdŸ
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L08_a
1ID14B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L10_a
1ID15B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A


Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L02_a
2ID11B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L08_a
2ID14B


W
T

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, CHROBOT Arkadiusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L01_a
2ID11A

projekt, tydzień Projekt zespołowy, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/2 I 3ID11


Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L15_a
grupa wyrownawcza

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L14_a
1ID17B



Œ
R

Laboratorium, tydzień Architektura systemów komputerowych 1, WIŒNIEWSKI Mariusz dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L04_a
1ID12B

Laboratorium, parzysty Algorytmy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKA Barbara dr inż., 3.26D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/1 I L06_a
1ID23B

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Ciopiński Leszek mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L05_a
1ID13A

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L05_a
2ID13A




C
Z
W

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Płaza Małgorzata mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L11_a
1ID16A

Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, Pięta Paweł mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L13_a
1ID17A


Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, BUGAJSKA Aneta dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L12_a
1ID16B



P
T

Laboratorium, tydzień Systemy operacyjne 2, LASOTA Maciej mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L04_a
2ID12B

Laboratorium, tydzień Programowanie obiektowe (Java), Krechowicz Adam mgr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/2 I L06_a
2ID13B


Laboratorium, tydzień Podstawy programowania 2, PADUCH Paweł dr inż., 3.26D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/2 I L02_a
1ID11B





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 06/23/17