Sala: 1.10D

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 19:00 19:00- 20:50
P
N


Ćwiczenia, parzyste Circuits and Signals, CIOSK Katarzyna dr inż., 1.10D, Erasmus WEAiI

Ćwiczenia, nieparzyste Podstawy marketingu, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 I 1ID22

Ćwiczenia, parzyste Podstawy przedsiębiorczości, TUSZYŃSKI Ludomir dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, tydzień Mikrokontrolery, KAZAŁA Robert dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22

Wykład, nieparzyste Przemysłowe sieci komputerowe, KAZAŁA Robert dr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED22


W
T

Ćwiczenia, Tyd. 11 Ekonomika inwestycji w technice, Banasik Kornelia mgr inż., 1.10D, Stacjonarne II stopnia WEAiI 1/2 E 1ED21
rez. 11.12

Ćwiczenia, tydzień Calculus and Linear Algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1Ang

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA DYSKRETNA, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I 2ID14

Wykład, tydzień Calculus and Linear Algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1Ang

Wykład, tydzień Podstawy grafiki komputerowej, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I 3ID14



Ś
R

Wykład, tydzień Podstawy automatyki, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12

Ćwiczenia, tydzień MATEMATYKA 1, DUDKIEWICZ Jadwiga dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Wykład, parzyste Technika mikroprocesorowa 2, BARAN Remigiusz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12



Ćwiczenia, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12


C
Z
W

Wykład, tydzień Informatyka 1, SŁOŃ Grzegorz dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E 1ED12

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15


Wykład, tydzień Podstawy energoelektroniki 1, RADOMSKI Grzegorz dr hab. inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 E 2ED12




P
T

nieparzyste Systemy inteligentne 1, RUDZIŃSKI Filip dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I
grupa wyrownawcza

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16

Ćwiczenia, parzyste Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, tydzień Programowanie komputerów 2, ŁASKAWSKI Michał dr inż., 1.10D, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 E 3ED12





Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19