Sala: Aula Gł 3

Pełny ekran Indeks Pomoc Znajdź
08:00- 09:50 09:50- 11:40 11:40- 13:30 13:30- 15:20 15:20- 17:10 17:10- 20:50
P
N

Wykład, nieparzyste HISTORIA MUZYKI, BANASIŃSKA-BARSZCZ Małgorzata dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 2-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
5 godz/sem

Wykład, Tyg. 6, 11 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz./sem. zaj#cia 05.11.2018 i 10.12.2018

Wykład, Tyg. 9-10 OCHRONA WŁASNŚCI INTELEKTUALNEJ 4g/sem, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 101AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_AiU 1/1 102AU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 101BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 102BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 103BU, Stacjonarne I stopnia WBiA_Bud 1/1 104BU
4 godz/ sem

Wykład, tydzień Metody obliczeniowe, JASTRIEBOW Aleksander prof.dr hab.inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I

Wykład, tydzień Wstęp do informatyki, BARAN Remigiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Remont, tydzień Aula Gł 3
Uniwersytet otwarty


W
T

Wykład, tydzień Układy arytmetyczno-logiczne, GŁUSZEK Adam dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, Tyg. 1-3 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M

Wykład, Tyg. 5, 7 OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, OSSOWSKA Katarzyna dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 101A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 102A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 A 103A, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 101M, Stacjonarne I stopnia WMiBM 1/1 M 102M


Wykład, Tyd. 6 Programowanie w języku C 2, ŁUKAWSKI Grzegorz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I
rezerwacja 6.11

Wykład, tydzień Podstawy programowania 1, CHROBOT Arkadiusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17


Ś
R

Wykład, parzyste Fizyka, KĘCZKOWSKA Justyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17

Wykład, Tyg. 4-18 Bazy danych 1, BEDLA Mariusz dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, Tyg. 1-10 BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE, MOLENDA-GRYSA Ilona dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 301, Stacjonarne I stopnia WZiMK 3/1 E 302

Wykład, Tyg. 2-4 AKADEMICKIE DOBRE WYCHOWANIE, Maj-Malinowska Barbara mgr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, Tyg. 8-9 SZKOLENIE Z ZAKRESU BHP, Frankowski Mirosław mgr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 E, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I

Wykład, tydzień Projektowanie aplikacji internetowych 1, WIKAREK Jarosław dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 3/1 I


C
Z
W

Wykład, tydzień Podstawy elektroniki, WIRASZKA Dorota dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17



Wykład, parzyste Systemy dynamiczne, RUTCZYŃSKA-WDOWIAK Katarzyna dr inż., Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 2/1 I

Wykład, tydzień Analiza matematyczna i algebra, LENARCIK Andrzej dr, Aula Gł 3, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID11, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID12, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID13, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID14, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID15, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID16, Stacjonarne I stopnia WEAiI 1/1 I 1ID17


P
T



Remont, tydzień Aula Gł 3
Uniwersytet otwarty




Utworzone przez admin - CELCAT Web Publisher - 01/18/19