CELCAT w sieci WWW

Zawartość Pomocy


Tło

Witamy na stronie WWW! CELCAT oznacza Corbett Engineering Limited Computer Assisted Timetabling. CELCAT jest programem w którym utworzono ten plan. W CELCAT Web Publisher utworzono wersję planu on-line, którą teraz przeglądasz.
Wróć do zawartości

Wstęp

W lewym oknie powinna być widoczna lista z nazwami: wykładowcy, grupy, itd. W CELCAT są one nazwane: Zasoby. To okno pokazuje wszystkie indywidualne plany, które zostały opublikowane, w sumie: 1102 rzeczy. Kliknij na linki: Wydziały lub Alfabetycznie aby posortować zasoby w pożądany sposób.

Kliknij na jeden z zasobów aby wyświetlić jego plan w oknie głównym Arkusza. Wszystkie Zdarzenia do których zasoby są przypisane w wybranym zakresie dat i tygodni, pokazanym w górnej części arkusza, pojawią się w nim.

Każde zdarzenie w arkuszu pokazuje dzień i czas na który jest zaplanowane. Dodatkowe informacje opisujące zdarzenie są uwzględniane w jego oknie. Pokazuje również nazwę przedmiotu który jest nauczany. Pokazuje: sala w użyciu. Kolor oznacza: zdefiniowana kategoria zdarzenia; poniżej pokazane są wszystkie zdefiniowane kategorie i ich kolory.

Jeśli ilość informacji opisujących zdarzenie w okienku jest niewystarczająca, kliknij symbol dla wyświetlenia pełnej informacji w oknie: Szczegóły. Aby zachować niewielki rozmiar okienek, niektóre informacje opisujące zdarzenie nie są pokazywane.

Kliknij na jakikolwiek link w arkuszu planu, aby przeskoczyć do odpowiedniego planu dla tego zasobu. Linki mogą być również wywołane w oknie: zdarzenie. Np., przy wyświetlanym planie grupowym, kliknij na wykładowcę powiązanego ze zdarzeniem aby przeskoczyć do jego planu, lub dowiedzieć się kiedy jest dostępny na konsultacjach.
Wróć do zawartości


Zdarzenie - Kategorie

Kategoria - BRAK Wykład Ćwiczenia Seminarium Wakacje Lektorat Remont Laboratorium projekt Rezerwacja

Wróć do zawartości

CELCAT Web Publisher - informacje

Publikacja Planów na: stronastartowa.
Wróć do zawartości